Dans
foto leraar

Annick 't Kint


Uurrooster 2023-2024

Vak
Dag
Uur
Locatie
  • ARRANGEREN 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    14:00-15:00
    B104 Gent Poel

    ook voor leerlingen creërend!

  • ARRANGEREN 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    zat
    12:00-14:00
    D117 Gent Drabstraat

    les om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht

  • ATELIER MARKANT 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek

    Markant

  • ATELIER MARKANT 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek

    ook 4.5

  • ATELIER/DRAMA 3.3 jongrn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • BAROKALTVIOOL
    maa
    18:00-19:00
    D109 Gent Drabstraat
  • BAROKCELLO
    don
    20:00-21:00
    D006 Gent Drabstraat
  • BAROKVIOOL
    maa
    18:00-19:00
    D109 Gent Drabstraat
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    din
    16:00-17:40
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    din
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:00-14:40
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER 2.1 kindrn
    woe
    13:00-14:40
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    woe
    13:30-17:00
    Evergem De Werkplek

    Semester 1 Anna Semester 2 Frone

  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:30-15:10
    Evergem De Werkplek


    semester 1 Frone
    semester 2 Anna

  • BEELDATELIER 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    14:50-16:30
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    15:20-17:00
    Evergem De Werkplek

    semester 1 Frone Semester 2 Anna

  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    don
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    vri
    16:00-17:40
    Evergem Sint-Franciscus
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    vri
    17:30-20:50
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    09:20-11:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    zat
    09:30-13:00
    Evergem De Werkplek

    ook 3.5 en 3.6

  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    zat
    11:05-12:45
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    zat
    13:20-15:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:00-14:40
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:30-15:10
    Evergem De Werkplek

    semester 1 Frone Semester 2 Anna

  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER INTITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    vri
    16:00-17:40
    Evergem Sint-Franciscus
  • BEELDATELIER INTITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    vri
    16:00-17:40
    Evergem Sint-Franciscus
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    09:00-10:40
    Evergem De Werkplek
  • BP DIAT. ACCORDEON 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    D012 Gent Drabstraat
  • BP HARP 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    15:00-16:00
    B003 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    vri
    14:00-15:00
    D003 Gent Drabstraat
  • BP SLAGWERK 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    D010 Gent Drabstraat
  • BLAZERSENSEMBLE
    zat
    11:00-13:00
    D110 Gent Drabstraat

    2u om de 14 dagen.

  • COMBO WERELDMUZIEK
    maa
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel

    combo wereldmuziek

  • COMPOSITIE 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    13:00-14:00
    B104 Gent Poel
  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • COMPOSITIE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    maa
    19:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    18:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • CONTRABAS
    maa
    15:00-19:00
    D007 A Gent Drabstraat

    ook les contrabas folk & wereldmuziek of contrabas oude muziek is af te spreken met de leerkracht.

  • DANS MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • DANS MUSICAL 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DANS MUSICAL 3.1 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg
  • DANS MUSICAL 3.2 volwn
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • DANSINITIATIE 1.1 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    B005 Gent Poel
  • DANSINITIATIE 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B005 Gent Poel
  • STAGECRAFT 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    D110 Gent Drabstraat

    enkel leerlingen opera

  • STAGECRAFT 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    zat
    ntb les in clustervorm in afspraak met de leerkracht
    Gent Poel

    les in clustervorm in afspraak met de leerkracht

  • DRAMA MUSICAL 3.1 volwn
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.2 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.1 jongrn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.2 jongrn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMALAB/SPEL 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    20:00-22:00
    A005 Gent Poel

    Onderdeel van opleiding KLEINKUNST.
    Om de 14 dagen in samenspraak met de leerkracht aansluitend bij de andere lessen van het pakket van Daan Hafkamp.
    Onder voorbehoud van voldoende leerlingen!!!

  • FLAMENCO ENSEMBLE
    din
    20:00-21:00
    B101 Gent Poel
  • FLAMENCOGIT
    din
    17:00-20:00
    B101 Gent Poel
  • FLAMENCOGIT
    din
    21:00-22:00
    B101 Gent Poel
  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    les 1x per maand in afspraak met leraar

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u

  • STRIJKERSENSEMBLE & CONTINUO 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:00-21:00
    D003 Gent Drabstraat

    ensemble om de 14 dagen in afwisseling met kamermuziek oude muziek - afspreken met de leerkracht!!

  • GM 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:00-21:00
    D003 Gent Drabstraat

    kamermuziek om de 14 dagen in afwisseling met ensemble oude muziek - afspreken met de leerkracht!! 1x om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht.

  • ACCORDEONENSEMBLE
    din
    18:00-19:00
    D000 Gent Drabstraat

    Kajetan Kubala

  • ACCORDEONENSEMBLE
    din
    18:00-19:00
    D000 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUITCONSORT
    don
    19:00-21:00
    D003 Gent Drabstraat

    om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht

  • BLOKFLUITCONSORT
    vri
    14:30-18:30
    D002 Gent Drabstraat

    om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht

  • BRASSBAND 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    woe
    20:00-22:30
    studio 1 Evergem Evergem
  • COMPOSERS' COMBO
    maa
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • FANFARE WIPPELGEM 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:30-22:00
    Evergem Fanfare Wippelgem
  • FUSION COMBO
    woe
    21:00-22:00
    C104 Gent Poel
  • GEMENGD KOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    zat
    11:00-12:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    20:00-22:00
    (KAPEL) Gent Poel

    groot ensemble

  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn beginnners
    don
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    19:00-20:00
    B010 Evergem Evergem
  • HARMONIE DE NEERSCHELDE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-22:00
    N.T.B. Gent Drabstraat
  • HARMONIE GUY DUIJCK 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    zon
    09:45-11:45
    A004 Evergem Evergem
  • IMPRO GAMES COMBO
    don
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • JEUGDKOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:30-16:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    16:00-17:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    19:00-20:00
    D003 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:30-18:30
    D005 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    20:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    18:00-19:00
    D201 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    21:00-22:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    15:30-16:30
    D005 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4 & S
    woe
    17:00-18:00
    A004 Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:30-18:30
    D202 Gent Drabstraat
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    10:00-11:00
    A004 Gent Poel
  • OM KOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    21:00-22:00
    B105 Gent Poel
  • PIANO ORKEST 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • PIANO ORKEST 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • ROBINSON ENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    19:00-21:00
    D003 Gent Drabstraat

    om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht

  • STRIJKENSEMBLE
    woe
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • SONORES 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    zat
    09:30-12:30
    A004 Evergem Evergem
  • VOCAAL FOLKENSEMBLE
    din
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • KOOR VOX MAGO 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:30-21:30
    (KAPEL) Gent Poel
  • GEJO 3.2 + 3.3 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    17:00-19:00
    studio 1 Evergem Evergem
  • INL. TOT COMPOSITIE 3.1 + 3.2 jongrn + volwn
    maa
    17:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • KLARINET
    vri
    10:00-12:00
    A005 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht om de 14 dagen.

  • KLEINKUNST ZANG 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    20:00-22:00
    B105 Gent Poel

    Onderdeel van opleiding KLEINKUNST.
    Om de 14 dagen in samenspraak met de leerkracht aansluitend bij de andere lessen van het pakket van Lieven Debrauwer.
    Onder voorbehoud van voldoende leerlingen!!!

  • KOOR MARKANT
    zat
    10:00-11:30
    B002 Gent Poel
  • MONDHARMONICA
    don
    18:00-20:00
    D000 Gent Drabstraat
  • MONDHARMONICA
    don
    21:00-22:00
    B104 Gent Poel
  • MUSICAL ATELIER 4.1 + 4.2 volwn
    woe
    ntb ambulante les in afspraak met de leerkracht. omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance
    Gent Wispelberg

    ambulante les in afspraak met de leerkracht.
    omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance

  • MUSICAL ATELIER 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Gent Wispelberg
  • MUSICAL ATELIER 4.1 + 4.2 volwn
    woe
    18:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • MUSICAL ATELIER 3.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • MUSICAL ATELIER 3.2 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKGESCHIEDENIS CREëREND 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    18:00-22:00
    B105 Gent Poel

    1x per maand (laatste donderdag van de maand) in afspraak met de leerkracht.

  • MUZIEKLAB+ SCHRIJVEN 3.2 jongrn + volwn
    maa
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SCHRIJVEN 3.1 jongrn + volwn
    din
    19:00-20:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ HUP
    zat
    10:00-13:00
    D111 Gent Drabstraat

    HUP zal dit schooljaar gegeven worden door verschillende leerkrachten en voordrachtgevers en zal bestaan uit een heel divers aanbod. Mogelijks kan dit niet altijd doorgaan op een zaterdagvoormiddag.

  • MUZIEKLAB/MUZIEKTHEORIE 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MT 3.2 jongrn + volwn
    maa
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKTHEORIE 3.2 jongrn + volwn
    maa
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKTHEORIE 3.1 jongrn + volwn
    din
    20:00-21:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 + 2.3 volwn
    din
    17:00-18:00
    B105 Gent Poel

    oude muziek.
    dit uur in combinatie met een ensemble groepsmusiceren
    info bij karen.goossens@muziek-academie.be of patrick.debrabandere@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    Vito De Coster

    tweede semester (eerste semester bij Pieter Pellens)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    Vito De Coster

    eerste semester (tweede semester bij Sebastiaan Cooman)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A101 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Ninke De Roeck)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A101 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Ninke De Roeck)

  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    12:30-13:30
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    B011 Evergem Evergem

    alle instrumenten!

  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ 3.1 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    D111 Gent Drabstraat
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    B011 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.2 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    C003 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.2 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    C003 Gent Poel

    HANDYMAN

  • MUZIEKLAB+ STRIJKERS 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B005 Gent Poel

    Onmiddellijke aansluiting mogelijk met het Strijkersensemble

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B104 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Elisa Medinilla)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B104 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Elisa Medinilla)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat

    tweede semester (eerste semester bij Karel VandeVondele)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    A005 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    A005 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    B003 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB+ TOKKELS 3.1 jongrn
    don
    17:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ TOKKELS 3.2 jongrn
    don
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ ZANG 3.1 + 3.2
    woe
    16:00-17:00
    A101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ ZANGERS 3.1 + 3.2
    woe
    16:00-17:00
    A101 Gent Poel
  • OPERA ATELIER
    maa
    19:00-22:00
    (KAPEL) Gent Poel

    muzieklab+ geïntegreerd - in afspraak met de leerkracht

  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    11:00-14:00
    C003 Gent Poel

    over alle opties van muziek heen

  • ROCK COMBO
    din
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    ook 4.5 en 4.6

  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    vri
    09:30-13:00
    Evergem De Werkplek

    ook 4.5 en 4.6

  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    vri
    13:30-17:00
    Evergem De Werkplek

    ook 4.5 en 4.6

  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    19:00-22:00
    D001 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:30-21:30
    D001 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    13:00-16:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    19:00-22:00
    D001 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN volwn
    woe
    19:00-22:00
    D001 Gent Drabstraat

    minimaal 6 leerlingen !

  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    13:00-16:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    vri
    16:30-19:30
    D001 Gent Drabstraat
  • SLAM POETRY - IMPRO 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • SPECIALISATIE KD S.1 + S.2 jongrn + volwn _A
    woe
    17:30-19:30
    C001 Gent Poel

    + zaterdag

  • SPECIALISATIE KD S.1 + S.2 volwn _A
    zat
    12:30-13:30
    C001 Gent Poel

    + woe

  • SPECIALISATIE KD S.1 + S.2 volwn _B
    don
    21:00-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    + vrijdag

  • SPECIALISATIE KD S.1 + S.2 volwn _B
    vri
    19:00-21:00
    Gent Sporthal HoGent

    + do

  • SPREKEN EN PRESENTEREN 4.3 jongrn + volwn
    din
    15:00-16:00
    B005 Gent Poel
  • STEMVORMING
    maa
    16:00-20:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • STEMVORMING
    din
    16:00-20:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • STEMVORMING
    woe
    13:30-14:30
    B007 Gent Poel
  • STEMVORMING
    woe
    15:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • STEMVORMING
    don
    16:00-20:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • TEKENKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    din
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    ook 4.5 en 4.6

  • TEKENKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    ook 4.5 en 4.6

  • TROMBONE/SACKBUTT
    maa
    10:00-12:00
    D005 Gent Drabstraat

    in afspraak met de leerkracht - les om de 14 dagen

  • TROMBONE/SACKBUTT
    woe
    15:00-17:00
    D006 Gent Drabstraat
  • TROMBONE/SACKBUTT
    woe
    17:00-18:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • TROMBONE/SACKBUTT
    woe
    18:30-20:30
    D007 B Gent Drabstraat
  • VIOLA DA GAMBA
    woe
    19:30-21:30
    D005 Gent Drabstraat

    om de 14 dagen -afspraak met leerkracht!

  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    15:00-16:00
    B008 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    17:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    20:00-21:00
    C002 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    don
    17:00-19:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • VRIJE GRAFIEK 4.1 + 4.2 volwn
    woe
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek
  • ZANG
    maa
    21:00-22:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    din
    18:00-19:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    maa
    17:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    14:00-17:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    17:00-19:00
    D009 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    19:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    zat
    09:00-12:00
    D105 Gent Drabstraat
  • DANSINITIATIE 1.1 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    B005 Gent Poel
  • DANSINITIATIE 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B005 Gent Poel

    aansluitend muziekinitiatie (zie Domeinoverschrijdend).

  • DANSLAB 2.2 kindrn
    maa
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.1 kindrn
    din
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.1 + 2.2 + 2.3 volwn
    din
    20:00-22:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB 2.3 jongrn
    vri
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.4 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B005 Gent Poel
  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    19:00-20:30
    C001 Gent Poel

    + dinsdag

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    20:30-22:00
    C001 Gent Poel

    + maandag

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    17:00-20:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB HD 4.1 volwn
    don
    19:00-21:00
    Gent Sporthal HoGent

    + vrijdag
    enkel creërend danser

  • DANSLAB HD 4.1 volwn
    vri
    21:00-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    + do
    creërend danser

  • DANSLAB JAZZ 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    14:30-17:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB JAZZ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    vri
    19:30-22:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    maa
    17:00-19:00
    Gent Sporthal HoGent

    VERTOLKEND DANSER
    + zaterdag

  • DANSLAB KD 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:30-22:00
    C001 Gent Poel

    ook voor leerlingen 4.1 (volwassenen)

    + dinsdag

  • DANSLAB KD 4.1 volwn
    maa
    20:30-22:00
    C001 Gent Poel

    VERTOLKEND DANSER
    + dinsdag

  • DANSLAB KD 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-20:30
    C001 Gent Poel

    ook voor leerlingen 4.1 volwassenen

    + maandag

  • DANSLAB KD 4.1 jongrn + volwn
    din
    19:00-20:30
    C001 Gent Poel

    VERTOLKEND DANSER
    + maandag

  • DANSLAB KD 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    14:00-16:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 4.1 jongrn
    woe
    16:30-17:30
    C001 Gent Poel

    creërend danser

    + donderdag

  • DANSLAB KD 4.1 jongrn
    don
    17:00-19:00
    Gent Sporthal HoGent

    creërend danser

    + woensdag

  • DANSLAB KD 3.3 jongrn
    zat
    09:00-11:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    11:30-12:30
    C001 Gent Poel

    + maandag

  • ACCORDEON
    maa
    16:00-18:00
    D000 Gent Drabstraat

    Lowie Vercammen

  • ACCORDEON
    maa
    17:00-20:00
    B003 Gent Poel
  • ACCORDEON
    din
    16:00-17:00
    B008 Evergem Evergem

    Lowie Vercammen

  • ACCORDEON
    din
    16:00-18:00
    D000 Gent Drabstraat

    Kajetan Kubala

  • ACCORDEON
    din
    16:00-18:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ACCORDEON
    din
    19:00-20:00
    D000 Gent Drabstraat

    Kajetan Kubala

  • ACCORDEON
    din
    19:00-20:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ALTVIOOL
    woe
    16:00-18:00
    D101 Gent Drabstraat
  • ALTVIOOL
    woe
    18:00-19:00
    D100 Gent Drabstraat
  • ARRANGEREN 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    zat
    12:00-14:00
    D117 Gent Drabstraat

    les om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht

  • BANDONEON
    don
    18:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat

    wekelijkse les

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    din
    17:00-22:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    15:00-18:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    18:00-19:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    19:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    don
    16:00-18:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    don
    19:00-22:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    zat
    09:00-13:00
    D007 A Gent Drabstraat

    ook contrabas JPR

  • BASTUBA
    din
    17:00-18:00
    D012 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    18:00-19:00
    D203 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    D202 Gent Drabstraat

    Yohrind Ramesh Naidu

  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    17:30-18:30
    B012 Evergem Evergem
  • BP GITAAR
    din
    18:00-19:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    din
    19:00-20:00
    D103 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    20:30-21:30
    B012 Evergem Evergem
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • BP GITAAR
    woe
    16:00-17:00
    D103 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    17:30-18:30
    Drongen Drongen
  • BP GITAAR
    woe
    18:30-19:30
    D202 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    18:45-19:45
    Drongen Drongen
  • BP GITAAR
    don
    20:00-21:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    maa
    17:00-22:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    maa
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    din
    16:00-20:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    din
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    woe
    13:00-17:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    woe
    13:00-21:00
    Drongen Drongen
  • BP TOETSEN
    woe
    13:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • BP TOETSEN
    woe
    14:00-18:00
    A006 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    19:00-20:00
    A101 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    woe
    19:30-20:30
    Drongen Drongen

    Gerolfuskerk Drongen

  • BP TOETSEN
    don
    17:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    don
    19:30-21:30
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    vri
    16:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    zat
    09:00-10:00
    B003 Evergem Evergem
  • BLOKFLUIT
    din
    14:00-19:00
    D001 Gent Drabstraat

    Veronica Samyn

  • BLOKFLUIT
    din
    19:00-20:00
    D109 Gent Drabstraat

    Veronica Samyn

  • BLOKFLUIT
    don
    10:30-11:30
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    don
    12:00-15:00
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    don
    16:00-18:00
    D003 Gent Drabstraat
  • BLOKFLUIT
    vri
    13:30-14:30
    D002 Gent Drabstraat
  • CELLO
    maa
    16:00-21:00
    D005 Gent Drabstraat
  • CELLO
    maa
    17:00-18:00
    D116 Gent Drabstraat
  • CELLO
    din
    16:00-21:00
    D005 Gent Drabstraat
  • CELLO
    woe
    13:00-14:00
    B005 Gent Poel
  • CELLO
    woe
    17:30-20:30
    D201 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    16:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    zat
    09:00-14:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CONTRABAS
    woe
    12:30-13:30
    D007 A Gent Drabstraat
  • CORNETTO
    zat
    09:00-11:00
    D110 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    13:30-17:30
    D012 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    18:00-19:00
    D012 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    20:00-21:00
    D012 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    13:00-14:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    14:30-15:30
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    16:30-17:30
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    20:00-22:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    maa
    16:30-17:30
    A005 Gent Poel
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    din
    15:45-16:45
    Gent JPS Acacia-Feniks

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!!
    uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    din
    15:45-16:45
    Sleidinge VBS Sleidinge

    Kinderen 1e en 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    din
    16:00-17:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Casierlaan

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    din
    16:00-17:00
    Gent VBS De Boomhut
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    12:30-13:30
    Gent De Lotus

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    14:00-15:00
    Drongen Drongen

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    15:00-16:00
    Drongen Drongen

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    don
    15:30-16:30
    Gent Dokata
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    15:45-16:45
    Gent VBS De Boomhut
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    don
    16:00-17:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Eeklostraat

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    vri
    15:45-16:45
    Gent De Mozaïek
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    A005 Gent Poel

    aansluitend aan dansinitiatie.
    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!!
    uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    A005 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie.
    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!!
    uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B011 Evergem Evergem

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18.
    enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    11:00-12:00
    A005 Gent Poel
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn _A
    maa
    15:45-16:45
    Oostakker De Vogelzang

    minimaal 17 leerlingen

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn _B
    maa
    16:45-17:45
    Oostakker De Vogelzang

    indien groep A volzet met 17 leerlingen

  • DRAAILIER
    woe
    19:00-22:00
    D114 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    15:00-16:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    18:00-19:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    16:00-17:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    18:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    woe
    13:00-15:00
    B011 Evergem Evergem
  • DWARSFLUIT
    woe
    15:00-16:00
    B006B Drongen Drongen
  • DWARSFLUIT
    woe
    17:00-18:00
    Drongen Drongen
  • DWARSFLUIT
    woe
    19:00-22:00
    B007 Gent Poel
  • DWARSFLUIT
    zat
    10:00-11:00
    B008 Gent Poel
  • FAGOT
    maa
    17:45-18:45
    Sleidinge VBS Sleidinge
  • FAGOT
    don
    17:00-19:00
    B101 Gent Poel
  • FOLKGITAAR
    din
    16:00-19:00
    D203 Gent Drabstraat
  • FOLKGITAAR
    din
    20:00-21:00
    D203 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    din
    17:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    din
    20:00-22:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    zat
    09:30-12:30
    D108 Gent Drabstraat
  • FOLKZANG
    din
    17:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • FOLKZANG
    din
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • FOLKZANG
    din
    20:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • GITAAR
    maa
    10:00-13:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    15:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat

    Daevid Baart

  • GITAAR
    maa
    16:00-18:00
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    16:00-20:00
    D202 Gent Drabstraat

    Yohrind Ramesh Naidu

  • GITAAR
    maa
    17:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    19:00-21:00
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    D112 Gent Drabstraat

    Daevid Baart

  • GITAAR
    din
    10:00-13:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:00-18:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:30-17:30
    B012 Evergem Evergem
  • GITAAR
    din
    16:00-18:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    16:00-20:00
    D115 Gent Drabstraat

    Stan De Bruyne

  • GITAAR
    din
    18:30-20:30
    B012 Evergem Evergem
  • GITAAR
    din
    19:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:00-20:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    20:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    12:30-17:30
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    12:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • GITAAR 2.1 kindrn
    woe
    12:30-13:30
    Gent De Mozaïek
  • GITAAR
    woe
    13:00-19:00
    D114 Gent Drabstraat
  • GITAAR kindrn
    woe
    14:00-17:00
    C005 Evergem Evergem
  • GITAAR
    woe
    14:00-17:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    14:00-19:00
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    15:30-19:30
    Oostakker De Vogelzang
  • GITAAR
    woe
    17:00-22:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:00-20:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    19:30-20:30
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    20:00-21:00
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    don
    15:00-20:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    15:00-17:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-20:00
    B011 Evergem Evergem
  • GITAAR
    don
    16:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    20:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    21:00-22:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR 2.1 kindrn
    vri
    15:45-16:45
    Gent Dokata

    enkel voor leerlingen DOKATA

  • GITAAR
    vri
    16:00-19:00
    B010 Evergem Evergem
  • GITAAR
    zat
    09:30-13:30
    D202 Gent Drabstraat
  • COMBO
    maa
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel

    Daevid Baart

  • COMBO
    maa
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel

    combo wereldmuziek

  • COMBO
    maa
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    din
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    din
    20:00-22:00
    C003 Gent Poel

    Natan Goessens

  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    woe
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO volwn
    don
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    don
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    don
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    zat
    10:00-11:00
    C002 Gent Poel

    Wannes Cornelis

  • COMBO BAS EN DRUM
    don
    18:00-19:00
    D010 Gent Drabstraat
  • BIG BAND
    don
    20:00-22:00
    C002 Gent Poel

    Emiel Laureyssen

    't Mouvement Big Band

  • BIG BAND
    zat
    11:00-13:00
    C002 Gent Poel

    Wannes Cornelis

    Saturday Pool Gang

  • BLAZERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    (KAPEL) Gent Poel

    Vito De Coster

  • FOLKENSEMBLE jongrn + volwn halfgevorderden
    din
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    din
    19:00-20:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • FOLKENSEMBLE jongrn + volwn beginnners
    woe
    15:30-16:30
    D111 Gent Drabstraat
  • FOLKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn gevorderden
    woe
    19:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    maa
    17:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    din
    17:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    12:30-13:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    14:00-15:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    16:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    15:00-16:00
    D006 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    maa
    19:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    17:30-18:30
    B004 Evergem Evergem
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    19:30-20:30
    B004 Evergem Evergem
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang

    Vito De Coster

    aansluitend les muzieklab+

  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    18:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    D004 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    vri
    11:00-12:00
    D110 Gent Drabstraat
  • HARPENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    17:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • HARPENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel

    Rode Zaal

  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-21:00
    D110 Gent Drabstraat
  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    15:00-16:00
    D110 Gent Drabstraat
  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • COMBO RITMESECTIE
    maa
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO RITMESECTIE
    don
    21:00-22:00
    C104 Gent Poel
  • SAXENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    woe
    18:30-19:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:30-21:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXENSEMBLE
    zat
    13:00-14:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    18:00-19:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    20:00-21:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    17:00-18:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    18:00-19:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    don
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    + jongeren

  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    B005 Gent Poel

    sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel

    sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn beginnners
    maa
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat

    sluit aan bij Muzieklab #2 'Good Practice'

  • STRIJKERSENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3 volwn gevorderden
    maa
    20:00-21:00
    D006 Gent Drabstraat

    sluit aan bij Muzieklab #1 'Tonaal Gereedschap'

  • COMBO VOCAAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • TANGO ENSEMBLE
    don
    20:00-21:00
    D111 Gent Drabstraat

    wekelijkse les

  • HARP
    din
    14:00-15:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    16:00-17:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    18:00-19:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    20:00-21:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    don
    15:00-17:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    don
    18:00-21:00
    B003 Gent Poel
  • HOBO
    don
    14:30-18:30
    D101 Gent Drabstraat
  • HOORN
    maa
    16:00-20:00
    D012 Gent Drabstraat
  • KELTISCHE HARP
    din
    19:00-20:00
    B003 Gent Poel
  • KLARINET
    maa
    15:00-19:00
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    din
    16:45-17:45
    B011 Evergem Evergem
  • KLARINET
    din
    19:00-21:00
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    zat
    08:30-10:30
    Drongen Drongen
  • KLAVECIMBEL
    vri
    15:00-16:00
    D003 Gent Drabstraat

    voor lessen neem contact op met de leerkracht

  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    10:00-12:00
    D007 B Gent Drabstraat

    afspraken met de leerkracht

  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    16:00-18:00
    Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-20:00
    B101 Gent Poel

    afspraken met de leerkracht

  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    19:00-21:00
    B105 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    vri
    09:00-13:00
    D006 Gent Drabstraat

    afspraken met de leerkracht.

  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    zat
    09:00-11:00
    D007 B Gent Drabstraat

    afspraken met de leerkracht

  • KOPER
    maa
    18:00-21:00
    D114 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    16:00-20:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    16:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat

    Pieter Sint Nicolaas

    16u-17u / 19u-20u: Pieter Sint Nicolaas
    17u-19u / 20u-21u: Winter Dieleman

  • KOPER
    din
    19:00-21:00
    D117 Gent Drabstraat

    Winter Dieleman

    16u-17u / 19u-20u: Pieter Sint Nicolaas
    17u-19u / 20u-21u: Winter Dieleman

  • KOPER
    woe
    13:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat

    Emiel Laureyssen

  • KOPER
    woe
    14:00-17:00
    D007 B Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • KOPER
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang

    Vito De Coster

  • KOPER
    woe
    17:00-19:00
    D010 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    18:00-20:00
    studio 1 Evergem Evergem
  • KOPER
    don
    10:15-11:15
    C003 Gent Poel

    Pieter Sint Nicolaas

  • KOPER
    don
    15:00-21:00
    B009 Evergem Evergem
  • KOPER
    don
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    don
    17:00-20:00
    C002 Gent Poel

    Emiel Laureyssen

  • KOPER
    vri
    10:00-11:00
    A004 Gent Poel
  • KOPER
    vri
    15:30-19:30
    Drongen Drongen
  • KOPER
    vri
    16:00-17:00
    studio 1 Evergem Evergem
  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    maa
    10:00-15:00
    B008 Gent Poel

    Sylvie Wille

    op afspraak met de leerkracht sylvie.wille@muziek-academie.be

  • MUZIEK OP MAAT 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn + volwn
    maa
    16:00-18:00
    D117 Gent Drabstraat

    lessen in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    maa
    16:00-18:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn + volwn
    din
    13:30-15:30
    B007 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn + volwn
    woe
    12:30-13:30
    B007 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    woe
    13:00-19:00
    B004 Gent Poel

    Axelle Flamang

    in afspraak met axelle.flamang@muziek-academie.be

  • MUZIEK OP MAAT
    don
    14:45-15:15
    B008 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    vri
    15:00-15:30
    Gent De Mozaïek

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    zat
    11:30-14:00
    B008 Gent Poel

    Axelle Flamang

    in afspraak met axelle.flamang@muziek-academie.be

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    18:00-20:00
    B008 Gent Poel

    DEEL 1

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    20:00-22:00
    B008 Gent Poel

    DEEL 2

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    woe
    20:00-22:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    les 1x per maand in afspraak met leraar

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    1x per maand in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    15:45-17:45
    Sleidinge VBS Sleidinge
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent VBS De Boomhut
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    maa
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    maa
    18:00-20:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    maa
    19:00-21:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    maa
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    din
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel

    enkel voor kinderen vanaf 10 jaar!

  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    din
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    din
    16:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    din
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    din
    16:45-18:45
    Sleidinge VBS Sleidinge
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    din
    19:00-21:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    din
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    din
    19:30-21:30
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    woe
    10:00-12:00
    A101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    woe
    10:00-12:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    10:00-12:00
    D111 Gent Drabstraat

    Mattias Hendrikx

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B012 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    14:00-16:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B012 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B011 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B012 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    don
    15:30-17:30
    Gent Dokata

    samen met Lisa Couck

  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    don
    16:00-18:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Eeklostraat
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    don
    16:00-18:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik Casierlaan
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    don
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    don
    19:00-21:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    don
    20:00-22:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    vri
    15:45-17:45
    Sleidinge VBS Sleidinge
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    vri
    15:45-17:45
    Gent De Mozaïek

    samen met Sylvie Wille

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    zat
    09:00-11:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    zat
    11:00-13:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    ntb steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
    Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    maa
    ntb steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
    B105 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    woe
    15:00-17:00
    B102 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    zat
    ntb steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be
    Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    B104 Gent Poel

    LAB #1 'Good Practice' (1ste en 2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    21:00-22:00
    B104 Gent Poel

    LAB #2 'Tonaal Gereedschap' (1ste & 2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3
    din
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    A101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    18:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    B104 Gent Poel

    LAB #4 'Bouwkit (1ste trimester)
    LAB #3 'Vrij Spel' (2de & 3de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    B102 Gent Poel

    LAB #5 Scherpzinnig (1ste & 3de trimester) - LAB #4 Bouwkit (2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    20:00-21:00
    B102 Gent Poel

    LAB #6 'Kleurstudie' (1ste + 2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ BASIS 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ BASIS 3.1 volwn
    don
    20:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ LUISTEREN 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ PRAKTISCH MET THEORIE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ PRAKTISCH MET THEORIE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ RITME 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ THEORIE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • NATUURTROMPET
    woe
    17:30-19:30
    D011 Gent Drabstraat
  • ORGEL
    din
    18:00-20:00
    Gent Poel

    locatie in afspraak met de leerkracht

  • ORGEL
    woe
    18:30-19:30
    Drongen Drongen

    Gerolfuskerk - Drongen

  • PIANO
    maa
    15:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-16:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-16:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-18:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-18:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-17:00
    C104 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-20:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-18:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    18:00-19:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    18:00-20:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    18:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    19:00-21:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    19:00-22:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    19:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    20:00-21:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    20:00-22:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    20:00-21:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    din
    15:00-21:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    din
    15:00-17:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    16:00-22:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    B009 Evergem Evergem
  • PIANO
    din
    16:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    17:00-22:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    20:00-22:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    din
    20:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    10:30-11:30
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    11:00-12:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    11:30-13:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    13:00-18:00
    B008 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-19:00
    B010 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-16:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-16:00
    Drongen Drongen
  • PIANO
    woe
    13:30-17:30
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    14:00-15:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    14:30-18:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    woe
    15:00-19:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    15:00-16:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    16:00-17:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    16:00-17:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    17:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    17:00-18:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    17:00-20:00
    Drongen Drongen
  • PIANO
    woe
    17:00-19:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-20:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    18:00-19:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:30-20:30
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:30-20:30
    Drongen Drongen
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    20:00-22:00
    D004 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    20:00-21:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    14:00-15:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-20:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-17:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    15:30-21:30
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:45-16:45
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    don
    16:00-22:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-20:00
    Drongen Drongen
  • PIANO
    don
    16:00-22:00
    D005 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    16:00-17:00
    B007 Gent Poel
  • PIANO
    don
    17:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    don
    17:15-19:15
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    don
    21:00-22:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-18:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    16:00-19:00
    Drongen Drongen
  • PIANO
    vri
    16:00-19:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    16:00-20:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    16:00-20:00
    B006 Evergem Evergem

    Matthias De Smet

  • PIANO
    vri
    19:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    08:00-12:00
    Drongen Drongen
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    zat
    09:00-10:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    Drongen Drongen
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    B009 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO kindrn
    zat
    09:00-12:00
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    zat
    10:00-14:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    11:00-14:00
    A004 Gent Poel
  • SAXOFOON
    maa
    16:00-21:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    maa
    18:00-22:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    15:00-16:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    16:00-19:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    16:00-19:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    16:00-20:00
    B003 Evergem Evergem
  • SAXOFOON
    din
    20:00-22:00
    D111 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    13:00-16:00
    Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    woe
    14:00-17:00
    Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    woe
    15:00-18:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    17:30-18:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    18:00-22:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    18:00-22:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    19:30-20:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    16:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • SAXOFOON
    don
    18:00-19:00
    D012 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    19:00-20:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    20:00-21:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    20:00-21:00
    D012 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    zat
    09:00-12:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    zat
    10:00-13:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    maa
    14:30-18:30
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    maa
    15:00-22:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    19:00-22:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    19:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    21:00-22:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-15:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-17:00
    Drongen Drongen
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-16:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    woe
    16:00-17:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    woe
    18:00-20:00
    D002 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    woe
    19:00-20:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    don
    15:00-18:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK kindrn
    don
    15:30-18:30
    Oostakker De Vogelzang
  • SLAGWERK
    don
    19:00-21:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    vri
    15:00-18:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    vri
    16:00-17:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    vri
    18:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • SONGWRITING 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    17:00-19:00
    B004 Gent Poel
  • SONGWRITING 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    21:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • TROMBONE
    woe
    15:00-17:00
    D006 Gent Drabstraat
  • TROMBONE
    woe
    17:00-18:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • TROMBONE
    woe
    18:30-20:30
    D007 B Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    15:30-18:30
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    20:00-22:00
    D003 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    16:30-17:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    18:30-19:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    14:00-18:00
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    14:00-15:00
    D006 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    16:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    14:00-19:00
    A005 Gent Poel
  • VIOOL
    din
    15:30-17:30
    B004 Evergem Evergem
  • VIOOL
    din
    18:30-19:30
    B004 Evergem Evergem
  • VIOOL
    woe
    12:00-18:00
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    13:30-15:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    16:30-19:30
    Drongen Drongen
  • VIOOL
    zat
    08:30-12:30
    Drongen Drongen
  • VIOOL/ALTVIOOL kindrn
    maa
    15:30-18:30
    Oostakker De Vogelzang
  • ZANG
    maa
    10:00-12:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    maa
    14:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    maa
    17:00-18:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    maa
    17:00-19:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    maa
    18:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    maa
    21:00-22:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    din
    14:00-21:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    din
    16:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat

    Astrid Dhoore

    jazz/latin

  • ZANG
    din
    16:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    13:30-14:30
    B007 Gent Poel
  • ZANG
    woe
    14:00-18:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    15:00-20:00
    D105 Gent Drabstraat

    Astrid Dhoore

  • ZANG
    woe
    15:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • ZANG
    woe
    17:00-18:00
    D110 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    18:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    19:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    09:00-11:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    don
    14:00-21:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    16:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat

    Astrid Dhoore

    jazz/latin

  • ZANG
    don
    16:00-19:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    don
    16:00-19:00
    D109 Gent Drabstraat
  • ZANG
    zat
    11:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.2
    don
    18:00-19:00
    C006 Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel

    cultuuratelier ifv rap & slam poetry

  • DRAMALAB 4.3 jongrn
    vri
    20:00-21:00
    C006 Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.3 jongrn
    zat
    13:00-14:00
    B006B Drongen Drongen

    jongeren 4de, 5de en 6de middelbaar.

  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    B006B Drongen Drongen

    jongeren middelbaar

  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 jongrn
    din
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3
    woe
    17:00-18:00
    C006 Evergem Evergem
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    19:00-20:00
    C006 Evergem Evergem
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.1
    vri
    18:00-19:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.1 jongrn
    maa
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:00-14:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    16:00-17:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    18:00-19:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    20:00-21:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3
    vri
    17:00-18:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    09:00-10:00
    B006B Drongen Drongen
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    11:00-12:00
    B006B Drongen Drongen
  • SPREKEN EN VERTELLEN 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    21:00-22:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.1 + 4.2 volwn
    maa
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • THEATER 4.1 + 4.2 volwn
    maa
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • THEATER 4.2 jongrn
    din
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.1 jongrn + volwn
    din
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    17:00-18:00
    C006 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    19:00-20:00
    C006 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    19:00-20:00
    C006 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    21:00-22:00
    C006 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    12:00-13:00
    B006B Drongen Drongen
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    14:00-15:00
    B006B Drongen Drongen
  • VERTEL-STEMREGIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    maa
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    maa
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    din
    15:45-16:45
    Gent De Mozaïek
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    12:40-13:40
    Gent De Muze
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    13:40-14:40
    Gent De Muze
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    14:00-15:00
    C006 Evergem Evergem
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    15:00-16:00
    C006 Evergem Evergem
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    15:15-16:15
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    16:15-17:15
    Drongen Drongen
  • WOORDSTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • WOORDSTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem, Drongen en Oostakker. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270