Activiteit
SLOTCONCERT
Leerlingen 4.3
  • Start woensdag 15 mei 2019 | 18:30
  • Einde donderdag 16 mei 2019
  • Blauwe zaal/Kapel - Academie
  • Poel 17, Gent
  • gratis

Programma 15 mei

Zita Haentjens leerling van Ilona Lakatos (Gitaar)
Un dia de Noviembre Brouwer Leo
Ballata per Elena Bellissima Victor Kozlov


Soltani Sania leerling van Veerle Verhaegen (Piano)
Chopin Prelude op 28 nr 15
Astor Piazzolla Duo1 A Midsommer Night’s Dream.


Amy Frackiewicz leerling van Lara Verbeeck (Harp)
Variations sur un thème de Mozart - gearrangeerd door Le Dentu Odette.

Emma Goethals leerling van Karel Vande Vondele
L'enfant s'endort (J. Turina, Opus 63 nr 2)
When I get the Blues (Oliver Wedgwood)

Maxim Dierick leerling van Colette Broeckaert (Piano)
'Prelude op. 11 nr. 2' van Alexander Scriabin
'Dream Images (Love-Death Music)' uit Makrokosmos van George Crumb.

Pauze


Sam Jaques leerling van Marie-Anne Standaert (Trompet JPR)

Lise Smolders leerling van Alec Lagrange (Sax JPR)

Guy Claes leerling van Alec Lagrange (Sax JPR)

Joachim Vanderbeke leerling van Bart Vervaeck (Gitaar JPR)
The Wrong Side (Thomas Decock)
Use of Light (Kurt Rosenwinkel)





Programma 16 mei

Filiz Van De Velpen leerling van Jimmy Colman (zang)
-Shallow (Lady Gaga, Mark Ronson)
-When we were young (Adele)
- Ain’t Nobody (Chaka Khan)
-Sir Duke (Stevie Wonder)

Lisa Gautama leerling van Lieve Van der Plaetsen (Piano)
- J. BRAHMS, Drei Intermezzi Op. 117 No. 1,
- F. POULENC, Novelette in C-majeur (No. 1),

Yassine Posman leerling van Severine Sierens (klarinet)
met begeleiding op piano door Sylvia Bernier
Konzert in Es-dur – Karl Stamitz
I – Allegro
Solo de Concours Op. 10 – Henri Rabaud

Pieter Present leerling van Xavier Roels (gitaar)
Heitor Villa-Lobos : Prelude 1 in Em

Emilia Van Wijmeersch leerling van Elly Deflo (piano)
E. Grieg: Lyrische Stücke opus 57 nr.2 : Gade
J. Andriessen: uit 3 dansen: Adagio

Emma Goethals leerling van Karel Vande Vondele


Slotconcert Programma 15 mei 

Zita Haentjens leerling van Ilona Lakatos (Gitaar)
Un dia de Noviembre       Brouwer Leo
Ballata  per Elena Bellissima    Victor Kozlov


Soltani Sania  leerling van Veerle Verhaegen (Piano)
Chopin Prelude op 28 nr 15 
Astor Piazzolla Duo1 A Midsommer Night’s  Dream. 


Amy Frackiewicz  leerling van Lara Verbeeck (Harp)
Variations sur un thème de Mozart - gearrangeerd door  Le Dentu Odette.

Emma Goethals leerling van Karel Vande Vondele
L'enfant s'endort (J. Turina, Opus 63 nr 2)
When I get the Blues (Oliver Wedgwood)

Maxim Dierick leerling van Colette Broeckaert (Piano)
'Prelude op. 11 nr. 2' van Alexander Scriabin 
'Dream Images (Love-Death Music)' uit Makrokosmos van George Crumb.

Pauze


Sam Jaques leerling van Marie-Anne Standaert (Trompet JPR)

Lise Smolders leerling van Alec Lagrange (Sax JPR)

Guy Claes leerling van Alec Lagrange (Sax JPR)

Joachim Vanderbeke leerling van Bart Vervaeck (Gitaar JPR)
The Wrong Side (Thomas Decock) 
Use of Light (Kurt Rosenwinkel)

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270