Klassieke muziek
Hou er aub rekening mee dat er steeds wijzigingen mogelijk zijn. We proberen deze online versie van het uurrooster steeds zo up-to-date mogelijk te houden..
Vak
Dag
Uur
Leraar
Locatie
  • woe
    17:00-21:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • din
    16:00-19:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    10:30-16:30
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    17:00-20:00
    Kaatje STRAUVEN
    D100 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Jeroen VERLEDEN
    D007 A Gent Drabstraat
  • din
    17:00-18:00
    Jeroen VERLEDEN
    B004 Evergem Hoofdschool
  • maa
    16:00-17:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • woe
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-20:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    21:00-22:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • woe
    13:30-15:30
    Xavier ROELS
    Drongen Hoofdschool
  • din
    16:00-20:00
    Marc MAES
    D004 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Marc MAES
    D004 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Kristof MARTENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:30-20:30
    Kristof MARTENS
    Drongen Hoofdschool
  • don
    16:00-18:00
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • don
    19:30-21:30
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-19:00
    Lucie DE LEY
    A005 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • zat
    09:30-10:30
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • maa
    17:00-22:00
    Frank HEYE
    D104 Gent Drabstraat
  • woe
    16:00-19:00
    Frank HEYE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    20:30-21:30
    Frank HEYE
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk Drongen BP Orgel

  • vri
    17:00-19:00
    Bart NAESSENS
    D003 Gent Drabstraat

    klavecimbel

  • din
    15:30-16:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    15:30-16:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • zat
    10:30-11:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-20:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-20:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-18:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-18:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-13:00
    Vincent WERBROUCK
    D005 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-22:00
    Lisa DE BOOS
    D007 A Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-16:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:00-19:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    19:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • maa
    15:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    18:00-21:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • vri
    15:00-17:00
    Sylvie VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • vri
    19:00-20:00
    Renate SPELMANS
    Evergem Hoofdschool
  • don
    09:00-11:00
    Renate SPELMANS
    B003 Gent Poel
  • maa
    15:00-16:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-19:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • maa
    17:00-18:00
    Luciano MASSA
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-20:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-20:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-20:30
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-18:30
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:30-21:30
    Thomas DE SCHEPPER
    Evergem Hoofdschool
  • din
    19:30-20:30
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-17:00
    Thomas DE SCHEPPER
    Ertvelde BS De Regenboog
  • woe
    13:00-17:00
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Luciano MASSA
    Gent MS Voskenslaan
  • woe
    13:00-19:00
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    14:00-17:00
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:00-18:00
    Marijke HELLEMANS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:30-18:30
    Luciano MASSA
    D201 Gent Drabstraat
  • woe
    15:30-17:30
    Xavier ROELS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:30-19:30
    Ilona LAKATOS
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Marleen CASTEELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • don
    15:00-16:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-19:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-21:30
    Luciano MASSA
    D202 Gent Drabstraat
  • don
    20:00-21:00
    Xavier ROELS
    D203 Gent Drabstraat
  • vri
    14:30-16:30
    Ilona LAKATOS
    D108 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-20:00
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • vri
    17:00-20:00
    Gert VERMEULEN
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    17:00-20:00
    Ilona LAKATOS
    D108 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-14:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • don
    15:45-17:45
    Marijke HELLEMANS
    Oostakker De vogelzang

    el git + klass git + folk git dag nog exact te bepalen

  • maa
    15:30-16:30
    Marijke HELLEMANS
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    16:00-17:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Gert VERMEULEN
    D201 Gent Drabstraat
  • maa
    19:00-21:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat

    Liedbegeleiding enkel leerlingen 3e en 4e graad

  • din
    15:00-16:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat

    Liedbegeleiding enkel leerlingen 3e en 4e graad

  • vri
    18:00-19:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat

    CONTINUOPROJECT - 3e en 4e graad eerste trimester theorie + specifieke technieken voor continuo; tweede trimester: alle deelnemers begeleiden een baroksonate of aria van een student uit de hobo/viool/fluit/.../zangklas

  • zat
    10:30-11:30
    Johannes DEWILDE
    (KAPEL) Gent Poel

    kinderkoor

  • maa
    17:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    B002 Gent Poel

    gemengde groep 2e graad jongeren - aansluitend aan de lessen van Katrien De Wilde 2.4 en 3.1 en NTB 2.3

  • maa
    19:00-20:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B002 Gent Poel

    Rode Zaal - aansluitend aan de les 2.4. van K. Dewilde (van 18-19)

  • din
    16:45-17:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    L3 + L4

  • woe
    15:00-16:00
    Joeri VAN HOVE
    B002 Gent Poel

    enkel leerlingen 2e graad - jongeren - gemengde groep - alle instrumenten aansluitend muzieklab leerlingen van D. De Geest & A. Moors

  • woe
    17:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    B002 Gent Poel

    gemengde groep: jongeren - alle instrumenten aansluitend leerlingen muzieklab 3e V. Vantieghem

  • woe
    17:00-18:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B105 Gent Poel

    aansluitend aan lessen muzieklab 2.4 A. Verstuyft en 2.3 NTB

  • woe
    18:00-19:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool
  • don
    16:45-17:45
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan

    aansluitend aan lessen muzieklab

  • vri
    18:00-19:00
    Astrid VERSTUYFT
    B002 Gent Poel

    gemengde groep jongeren 2.3. + 2.4. aansluitend bij lessen van A. Verstuyft - NTB

  • vri
    18:00-19:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B005 Gent Poel

    aansluitend aan muzieklab 2.3 van NTB (17u-18u) en muzieklab 2.4 van A. Verstuyft (19u - 20u)

  • zat
    11:00-12:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool
  • zat
    11:30-12:30
    Johannes DEWILDE
    (KAPEL) Gent Poel

    jongerenkoor

  • don
    18:30-19:30
    Marijke HELLEMANS
    D005 Gent Drabstraat

    enkel gitaar

  • din
    19:00-20:00
    Bianca FRANCKEN
    A005 Gent Poel
  • woe
    20:00-21:00
    Lieven DOBBELAERE
    Gentbrugge Harmonie Gentbrugge
  • vri
    17:00-19:00
    Joeri VAN HOVE
    Evergem Hoofdschool

    GEJO - Groot Evergems JeugdOrkest ook slagwerkers van harte welkom!

  • zon
    10:00-11:00
    Joeri VAN HOVE
    Evergem Hoofdschool

    Harmonieorkest Guy Duijck ook slagwerkers van harte welkom!

  • maa
    19:30-20:30
    Severine SIERENS
    Evergem Fanfare Wippelgem
  • maa
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    17:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • din
    18:30-19:30
    Inge VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool

    enkel 3e + 4e graad

  • din
    19:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    D009 Gent Drabstraat
  • din
    20:30-21:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    12:30-14:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    13:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    ook groepsmusiceren piano

  • woe
    16:00-18:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:00-18:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    19:30-20:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    ook groepsmusiceren piano

  • don
    16:30-17:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-20:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-17:00
    Inge VAN ESCH
    Evergem Hoofdschool

    3e en 4e graad - gemengde bezetting

  • vri
    18:00-20:00
    Sylvie VAN ESCH
    Evergem Hoofdschool
  • vri
    18:00-21:00
    Inge VAN ESCH
    B011 Evergem Hoofdschool

    enkel 3e + 4e graad

  • zat
    11:30-13:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • vri
    17:00-18:00
    Inge VAN ESCH
    Evergem Hoofdschool

    enkel leerlingen 3e en 4e jaar van de 2e graad + leerlingen 3e graad - aansluitend voor 2.4 klas van Renate Spelmans

  • maa
    19:00-20:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat

    + 3e graad aansluitend aan muzieklab 2.3 volwassenen van K. De Wilde (20-21)- alle instrumenten!

  • woe
    18:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    Drongen Hoofdschool

    ook groepsmusiceren piano

  • maa
    20:00-21:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • zat
    09:30-10:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    20:00-22:00
    Luciano MASSA
    A101 Gent Poel
  • maa
    17:00-18:00
    Gert VERMEULEN
    D202 Gent Drabstraat
  • woe
    17:00-18:00
    Marleen CASTEELE
    B004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    19:00-20:00
    Luciano MASSA
    (KAPEL) Gent Poel

    groot gitaarensemble

  • din
    18:30-19:30
    Marleen CASTEELE
    A007 Evergem Hoofdschool
  • woe
    20:00-21:00
    Luciano MASSA
    (KAPEL) Gent Poel

    trio, kwartet, kwintet

  • din
    19:00-20:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • don
    18:30-19:30
    Patrick DEBRABANDERE
    (KAPEL) Gent Poel

    Repertoirekoor - 1 lesuur/week

  • don
    19:30-21:30
    Patrick DEBRABANDERE
    (KAPEL) Gent Poel

    Vox MAGO |concertkoor

  • maa
    19:00-20:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat

    2e en 3e graad

  • woe
    16:00-17:00
    Joeri VAN HOVE
    D007B Gent Drabstraat

    jeugdbrassband

  • din
    19:00-20:00
    Tim DE MAESENEER
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    20:00-22:00
    Tim DE MAESENEER
    C002 Gent Poel

    Brassband Panta Rhei

  • maa
    18:00-20:00
    Ann DE PREST
    (KAPEL) Gent Poel

    onder voorbehoud muziektheater

  • din
    18:30-19:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • don
    17:30-18:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • din
    16:30-17:30
    Patrick LAUREYS
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    14:00-15:00
    Sylvie VAN ESCH
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    19:30-21:30
    Raf MINTEN
    D006 Gent Drabstraat
  • din
    19:00-21:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel

    3e + 4e graad

  • woe
    16:00-17:00
    Sven BEERENS
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool

    3e + 4e graad

  • woe
    15:30-16:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat

    ENKEL STRIJKERS

  • din
    14:00-19:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • woe
    17:00-21:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • woe
    19:30-20:30
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • din
    20:00-22:00
    Lakshmi MATTHIEU
    B003 Gent Poel
  • don
    14:30-18:30
    Carola DIERAERT
    D101 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Frank CLARYSSE
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    17:30-20:30
    Frank CLARYSSE
    D012 Gent Drabstraat
  • don
    19:00-21:00
    Severine SIERENS
    D100 Gent Drabstraat
  • vri
    16:00-18:00
    Severine SIERENS
    B105 Evergem Hoofdschool
  • maa
    16:30-18:30
    Severine SIERENS
    D100 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-11:00
    Severine SIERENS
    Drongen Hoofdschool
  • don
    16:00-21:00
    Rik BOSSUYT
    D009 Gent Drabstraat
  • vri
    14:00-17:00
    Bart NAESSENS
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-20:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    kinder/jeugdkoordirectie

  • zat
    08:30-10:30
    Johannes DEWILDE
    D007B Gent Drabstraat

    kinder/jeugdkoordirectie

  • woe
    10:00-12:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-18:00
    Joeri VAN HOVE
    Gent FS De Loods
  • din
    16:00-19:00
    Tim DE MAESENEER
    Evergem Hoofdschool

    + saxhoorn

  • woe
    14:00-19:00
    Tim DE MAESENEER
    D009 Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • vri
    16:00-21:00
    Tim DE MAESENEER
    B104 Evergem Hoofdschool

    ook saxhoorn

  • maa
    16:00-17:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat
  • maa
    18:00-19:00
    Joeri VAN HOVE
    D111 Gent Drabstraat
  • din
    16:00-20:00
    Lieven DOBBELAERE
    D011 Gent Drabstraat
  • woe
    12:30-13:30
    Joeri VAN HOVE
    Oostakker De vogelzang
  • woe
    18:00-20:00
    Joeri VAN HOVE
    D007B Gent Drabstraat
  • don
    16:00-19:00
    Lieven DOBBELAERE
    D011 Gent Drabstraat
  • don
    18:30-20:30
    Joeri VAN HOVE
    Ertvelde BS De Regenboog
  • vri
    16:00-19:00
    Lieven DOBBELAERE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-13:30
    Tim DE MAESENEER
    Gent De Mozaïek

    max 12 leerlingen

  • woe
    14:00-15:00
    Joeri VAN HOVE
    D007B Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-19:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B007 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • woe
    17:00-18:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B004 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • woe
    19:00-21:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B004 Gent Poel

    3e en 4e graad

  • maa
    18:00-20:00
    Elisabeth DESMEDT
    B008 Gent Poel

    OV

  • maa
    20:00-22:00
    Elisabeth DESMEDT
    B008 Gent Poel
  • woe
    14:00-15:00
    Lisa COUCK
    Gent JPS Acacia-Feniks

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • maa
    15:45-16:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang

    1.1. + 1.2. samen voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19. + dinsdag

  • din
    15:45-16:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang

    + maandag (zelfde groep van de maandag)

  • din
    16:00-16:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik

    groep minimaal 15 - maximaal 19. + donderdag beide dagen exact dezelfde groep kinderen!

  • woe
    12:30-13:30
    Lisa COUCK
    Gent De Mozaïek
  • woe
    12:30-13:30
    Sarah JELASSI
    Gent De Lotus

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • woe
    13:00-14:00
    Tine VANDENBUSSCHE
    Drongen Hoofdschool

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • don
    16:00-16:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • vri
    16:00-17:00
    Sarah JELASSI
    B002 Gent Poel

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • zat
    09:00-10:00
    Tine VANDENBUSSCHE
    Evergem Hoofdschool

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • zat
    09:30-10:30
    Lisa COUCK
    B002 Gent Poel

    aansluitend aan dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • zat
    10:30-11:30
    Lisa COUCK
    B002 Gent Poel

    aansluitend op dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 19.

  • don
    16:00-18:00
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    minimaal 12 leerlingen

  • maa
    15:50-17:50
    Tine MOREELS
    Sleidinge VBS Sleidinge

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • maa
    16:00-18:00
    Jens DE BRUYNE
    B104 Gent Poel
  • maa
    16:15-18:15
    Sarah JELASSI
    Gent MS Voskenslaan
  • maa
    16:15-18:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    18:00-20:00
    Jens DE BRUYNE
    B104 Gent Poel
  • din
    15:30-17:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • din
    16:00-18:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • din
    19:30-21:30
    Renate SPELMANS
    B101 Gent Poel
  • woe
    12:15-14:15
    Christiaan VERHOEVEN
    Evergem GBS Evergem

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • woe
    13:00-15:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-15:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    13:00-15:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel
  • woe
    13:30-15:30
    Sarah JELASSI
    Gent De Lotus

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • woe
    15:30-17:30
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel
  • woe
    18:00-20:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B007 Gent Poel
  • woe
    19:00-21:00
    Sarah JELASSI
    B102 Gent Poel
  • don
    15:45-17:45
    Joeri VAN HOVE
    Gent FS De Loods

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • don
    16:00-18:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B007 Gent Poel
  • don
    16:30-18:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • don
    16:30-18:30
    Katrien DE WILDE
    B104 Gent Poel
  • don
    19:00-21:00
    Astrid VERSTUYFT
    B007 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:00
    Linde DENYS
    Gent De Mozaïek

    de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • vri
    16:00-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel
  • vri
    17:00-19:00
    Sarah JELASSI
    B105 Gent Poel
  • zat
    09:00-11:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    09:00-11:00
    Linde DENYS
    B101 Gent Poel
  • zat
    10:00-12:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    B008 Gent Poel
  • maa
    16:00-18:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel
  • maa
    19:00-21:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B102 Gent Poel
  • din
    16:15-18:15
    Sarah JELASSI
    Gent MS Voskenslaan
  • din
    16:15-18:15
    Linde DENYS
    Oostakker De vogelzang
  • din
    16:30-18:30
    Astrid VERSTUYFT
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • din
    19:00-21:00
    Astrid VERSTUYFT
    B007 Gent Poel
  • woe
    15:00-17:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B105 Gent Poel
  • woe
    15:00-17:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:00-17:00
    Sarah JELASSI
    Gent De Lotus

    1/2 uur groepsmusiceren met de leerlingen van L1 samen. de klasgroep moet minimaal 12 leerlingen hebben om uiteindelijk te kunnen blijven bestaan.

  • woe
    16:00-17:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • woe
    20:00-22:00
    Tine MOREELS
    B104 Gent Poel
  • woe
    20:00-22:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    B007 Gent Poel
  • don
    15:30-17:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks
  • don
    18:30-20:30
    Katrien DE WILDE
    B104 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B104 Gent Poel
  • vri
    16:00-18:00
    Astrid VERSTUYFT
    B007 Gent Poel
  • zat
    08:30-10:30
    Katrien DE WILDE
    B007 Gent Poel
  • zat
    09:00-11:00
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel
  • zat
    09:00-10:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • zat
    12:00-13:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + woensdag

  • maa
    16:00-17:00
    Alec LAGRANGE
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren aansluitend van 17 - 18 bij J. Van Hove

  • maa
    20:00-21:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel

    geen groepsmusiceren inbegrepen - geen onmiddellijke aansluiting

  • din
    15:45-16:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    groepsmusiceren aansluitend

  • din
    19:30-21:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren + muzieklab

  • woe
    15:00-16:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    groepsmusiceren aansluiten 16-17

  • woe
    15:15-17:15
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    groepsmusiceren inbegrepen

  • woe
    16:00-17:00
    Emilie LEYSEN
    B007 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool

    = uur groepsmusiceren

  • woe
    17:00-18:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19 bij G. Van Holderbeke

  • woe
    18:00-20:00
    Christiaan VERHOEVEN
    B104 Gent Poel

    groepsmusiceren inbegrepen

  • woe
    18:00-19:00
    Veerle VANTIEGHEM
    B102 Gent Poel

    groepsmusiceren aangesloten bij J. Van Hove van 17-18

  • don
    15:45-16:45
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan

    groepsmusiceren aansluitend van 16.45 - 17.45

  • vri
    17:00-18:00
    Tine MOREELS
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren aansluitend 18 - 19 bij A. Verstuyft

  • zat
    08:30-10:30
    Renate SPELMANS
    B104 Gent Poel

    groepsmusiceren inbegrepen

  • zat
    10:00-12:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    groepsmusiceren inbegrepen

  • zat
    10:00-11:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    11:00-12:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    groepsmusiceren

  • zat
    12:00-13:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    C007 Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren aangesloten van 11-12 bij G. Van Holderbeke

  • maa
    18:00-19:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel

    groepsmusiceren NIET inbegrepen - aansluiting mogelijk 17-18 bij J. Van Hove

  • din
    17:45-18:45
    Renate SPELMANS
    Ertvelde BS De Regenboog

    groepsmusiceren aansluitend

  • woe
    13:00-15:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    Gent JPS Acacia-Feniks

    groepsmusiceren inbegrepen

  • woe
    14:00-15:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-16:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    groepsmusiceren

  • woe
    16:00-17:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel

    groepsmusiceren aansluitend 15-16 bij J. Van Hove

  • woe
    19:00-20:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19 bij G. Van Holderbeke

  • don
    17:45-18:45
    Simon ROGIEST
    Gent MS Voskenslaan

    groepsmusiceren aansluitend van 16.45 - 17.45

  • vri
    16:00-17:00
    Renate SPELMANS
    Evergem Hoofdschool

    groepsmusiceren mogelijk bij S. Van Esch (fluitensemble) (17-18)/ strijkers en anderen bij I. Van Esch (vanaf 17u)/ blazers en slagwerk (GEJO) bij J. Van Hove van 17-19.

  • vri
    19:00-20:00
    Tine MOREELS
    B008 Gent Poel

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19

  • vri
    19:00-20:00
    Astrid VERSTUYFT
    B007 Gent Poel

    groepsmusiceren aangesloten van 18-19 bij A. Verstuyft

  • woe
    13:00-14:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    + zaterdag

  • maa
    19:00-20:00
    Katrien DE WILDE
    B105 Gent Poel
  • din
    19:00-20:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    zal gegeven worden in cluster van 2u om de 14 dagen van 20-22 (week 1). exacte data door de leerkracht volgen kortelings.

  • woe
    15:00-16:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B101 Gent Poel
  • woe
    17:30-18:30
    Katrien DE WILDE
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    18:00-19:00
    Simon ROGIEST
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    11:30-12:30
    Jelle VANSIELEGHEM
    B007 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B007 Gent Poel
  • din
    18:00-19:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    zal gegeven worden in cluster van 2u om de 14 dagen van 18-20 (week 1). exacte data door de leerkracht volgen kortelings.

  • woe
    14:00-15:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B101 Gent Poel
  • woe
    18:00-19:00
    Simon ROGIEST
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    19:00-20:00
    Simon ROGIEST
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    10:30-11:30
    Jelle VANSIELEGHEM
    B007 Gent Poel
  • din
    20:00-21:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

    zal gegeven worden in cluster van 2u om de 14 dagen (18-20 week 2). exacte data door de leerkracht volgen kortelings.

  • woe
    18:00-19:00
    Jelle VANSIELEGHEM
    B101 Gent Poel
  • woe
    19:00-20:00
    Simon ROGIEST
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    17:00-18:00
    Simon ROGIEST
    B012 Evergem Hoofdschool
  • zat
    08:30-09:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:00-13:00
    Jens DE BRUYNE
    Drongen Hoofdschool

    ambulant

  • woe
    12:30-13:00
    Geertrui VAN HOLDERBEKE
    B012 Evergem Hoofdschool
  • woe
    15:00-16:00
    Anja MOORS
    B104 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Jens DE BRUYNE
    Gent Poel

    steeds in afspraak met de leerkracht

  • din
    14:00-15:00
    Mieke VAN UYTVANCK
    B002 Gent Poel
  • din
    15:30-20:30
    Mieke VAN UYTVANCK
    Gent MPI De Oase
  • woe
    12:00-16:00
    Mieke VAN UYTVANCK
    B008 Gent Poel
  • woe
    16:00-17:00
    Mieke VAN UYTVANCK
    B002 Gent Poel
  • don
    11:00-12:00
    Isolde VAN DER GOTEN
    B002 Gent Poel
  • don
    12:30-14:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B002 Gent Poel
  • zat
    12:30-13:30
    Isolde VAN DER GOTEN
    B002 Gent Poel
  • maa
    20:00-21:00
    Elisa MEDINILLA
    D108 Gent Drabstraat

    ROBINSON CRUSOE ENSEMBLE 3e en 4e graad - afspraak maken met de leerkracht

  • maa
    20:00-21:00
    Lieven BAERT
    D006 Gent Drabstraat

    ROBINSON CRUSOE ENSEMBLE 3e en 4e graad - afspraak maken met de leerkracht

  • don
    20:00-21:00
    Pieter PELLENS
    D005 Gent Drabstraat

    ROBINSON CRUSOE ENSEMBLE 3e en 4e graad - afspraak maken met de leerkracht

  • maa
    14:45-16:45
    Frank HEYE
    (KAPEL) Gent Poel

    St Jozefkerk

  • woe
    19:30-20:30
    Frank HEYE
    Drongen Hoofdschool

    Gerolfuskerk - Drongen

  • maa
    14:00-19:00
    Marian STEYAERT
    A101 Gent Poel
  • maa
    14:00-18:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-18:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • maa
    15:00-19:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-20:00
    Elisa MEDINILLA
    D108 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-19:00
    Stephanie PROOT
    A102 Gent Poel
  • maa
    16:00-22:00
    Karel VANDEVONDELE
    A005 Gent Poel
  • maa
    16:00-21:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • maa
    19:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • din
    15:00-21:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • din
    15:00-22:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • din
    15:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • din
    15:45-16:45
    Annick RYCKAERT
    A004 Evergem Hoofdschool
  • din
    16:00-20:00
    Veerle VERHAEGEN
    A004 Gent Poel
  • din
    16:00-21:00
    Lutgart RYNGAERT
    A101 Gent Poel
  • din
    16:45-21:45
    Annick RYCKAERT
    B010 Evergem Hoofdschool
  • din
    18:00-22:00
    Anneleen SCHOUPS
    B004 Gent Poel
  • woe
    11:00-18:00
    Stephanie PROOT
    A101 Gent Poel
  • woe
    12:30-13:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    12:30-14:30
    Annick RYCKAERT
    B009 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-17:00
    Annelies WYFFELS
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-19:00
    Veerle VERHAEGEN
    D003 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-17:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Karel VANDEVONDELE
    A004 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:30-18:30
    Elisa MEDINILLA
    A004 Gent Poel
  • woe
    13:30-17:30
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • woe
    14:00-19:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    14:00-19:00
    Hilde GEIREGAT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    15:00-19:00
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-17:00
    Tomma WESSEL
    Ertvelde BS De Regenboog
  • woe
    16:00-21:00
    Karel VANDEVONDELE
    A003 Gent Poel
  • woe
    17:30-20:30
    Tomma WESSEL
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    18:00-20:00
    Annelies WYFFELS
    D108 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-21:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • woe
    18:00-22:00
    Jan AERTSSEN
    D110 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-21:00
    Elisa MEDINILLA
    A004 Gent Poel
  • woe
    19:30-20:30
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    19:30-21:30
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • don
    15:00-21:00
    Elly DEFLO
    A102 Gent Poel
  • don
    15:00-21:00
    Marian STEYAERT
    A101 Gent Poel
  • don
    16:00-22:00
    Annick RYCKAERT
    D108 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-22:00
    Colette BROECKAERT
    A004 Gent Poel
  • don
    18:30-19:30
    Clara VAN DEN BREMT
    D110 Gent Drabstraat
  • vri
    14:00-20:00
    Lieve VAN DER PLAETSEN
    A003 Gent Poel
  • vri
    14:00-20:00
    Stephanie PROOT
    A102 Gent Poel
  • vri
    15:00-18:00
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • vri
    16:00-20:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • vri
    16:00-21:00
    Annelies WYFFELS
    B010 Evergem Hoofdschool
  • zat
    08:00-14:00
    Annick RYCKAERT
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    08:30-12:30
    Hilde GEIREGAT
    A004 Gent Poel
  • zat
    08:30-09:30
    Clara VAN DEN BREMT
    A007 Evergem Hoofdschool
  • zat
    09:00-14:00
    Veerle VERHAEGEN
    D108 Gent Drabstraat
  • zat
    09:00-13:00
    Lutgart RYNGAERT
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    09:00-13:00
    Colette BROECKAERT
    A003 Gent Poel
  • zat
    10:00-12:00
    Karel CUELENAERE
    A005 Gent Poel
  • zat
    10:30-11:30
    Clara VAN DEN BREMT
    Evergem Hoofdschool
  • zat
    12:00-14:00
    Clara VAN DEN BREMT
    B011 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:30-16:30
    Lucie DE LEY
    Oostakker De vogelzang
  • woe
    12:00-13:00
    Elisa MEDINILLA
    Gent MS Voskenslaan

    enkel leerlingen 2e gr. 1e jaar! uit klasgroep 2.1 muzieklab Voskenslaan

  • woe
    14:00-15:00
    Tomma WESSEL
    B007 Gent Poel
  • din
    14:00-21:00
    Hendrik PELLENS
    D101 Gent Drabstraat
  • din
    17:00-21:00
    Pieter PELLENS
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-18:00
    Pieter PELLENS
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    18:30-19:30
    Raf MINTEN
    D006 Gent Drabstraat
  • woe
    19:00-22:00
    Pieter PELLENS
    D101 Gent Drabstraat
  • don
    16:00-20:00
    Pieter PELLENS
    D111 Gent Drabstraat
  • don
    21:00-22:00
    Pieter PELLENS
    D005 Gent Drabstraat
  • maa
    15:00-20:00
    Raf MINTEN
    D101 Gent Drabstraat
  • woe
    15:00-18:00
    Raf MINTEN
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    08:30-13:30
    Raf MINTEN
    D101 Gent Drabstraat
  • maa
    16:30-19:30
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    16:00-19:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • din
    21:00-22:00
    Sven BEERENS
    C003 Gent Poel
  • woe
    12:30-14:30
    Simon DECRAENE
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-16:00
    Sven BEERENS
    Studio 4 Evergem Hoofdschool
  • woe
    13:00-16:00
    Jonathan CALLENS
    C003 Gent Poel
  • woe
    16:00-20:00
    Simon DECRAENE
    Drongen Hoofdschool
  • woe
    17:00-19:00
    Sven BEERENS
    Slagwerklokaal Evergem Hoofdschool
  • don
    16:30-18:30
    Birgit EECLOO
    Gent MPI De Oase
  • vri
    16:00-20:00
    Simon DECRAENE
    C003 Gent Poel
  • zat
    09:00-13:00
    Ronald DHAENE
    C003 Gent Poel
  • vri
    15:30-16:30
    Birgit EECLOO
    Oostakker De vogelzang
  • maa
    17:00-19:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B102 Gent Poel

    2e & 3e jaar. mits afspraak beschikbaarheid van de leerlingen enkel voor leerlingen die in 4e graad zitten met alle andere vakken

  • woe
    16:00-18:00
    Johannes DEWILDE
    B101 Gent Poel

    1e jaar. mits afspraak beschikbaarheid van de leerlingen enkel voor leerlingen die in 4e graad zitten met alle andere vakken

  • zat
    09:30-12:30
    Joeri VAN HOVE
    Evergem Hoofdschool

    in samenwerking met het orkest: NTB informatie te bekomen bij de leerkracht: vanhovejoeri@hotmail.com

  • maa
    18:00-22:00
    Ben FLEERAKKERS
    D011 Gent Drabstraat
  • maa
    16:30-20:30
    Gisela CAMMAERT
    D105 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-17:30
    Gisela CAMMAERT
    Gent De Lotus
  • din
    18:00-19:00
    Gisela CAMMAERT
    Gent De Lotus
  • woe
    17:30-20:30
    Brigitte STEPMAN
    Drongen Hoofdschool
  • zat
    08:30-12:30
    Brigitte STEPMAN
    Drongen Hoofdschool
  • maa
    15:00-22:00
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-19:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-19:30
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • din
    15:30-18:30
    Inge VAN ESCH
    B009 Evergem Hoofdschool
  • woe
    12:00-19:00
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • woe
    14:30-15:30
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • woe
    18:00-19:00
    Inge VAN ESCH
    D005 Gent Drabstraat
  • don
    15:30-19:30
    Mieke DE GEYTER
    D109 Gent Drabstraat
  • maa
    16:00-17:00
    Kaatje STRAUVEN
    Oostakker De vogelzang

    lesdag OV

  • maa
    10:00-13:00
    Ann DE PREST
    A101 Gent Poel
  • maa
    15:00-22:00
    Helena MAES
    D000 Gent Drabstraat
  • maa
    16:10-17:10
    Helena MAES
    Gent De Mozaïek
  • maa
    17:00-18:00
    Ann DE PREST
    D007B Gent Drabstraat
  • maa
    20:00-22:00
    Ann DE PREST
    D007B Gent Drabstraat
  • maa
    21:00-22:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B102 Gent Poel
  • din
    11:00-12:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat
  • din
    15:00-21:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat
  • woe
    13:00-15:00
    Ann DE PREST
    Evergem Hoofdschool
  • woe
    16:00-19:00
    Ann DE PREST
    D000 Gent Drabstraat
  • don
    09:00-11:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    11:00-12:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat
  • don
    15:00-22:00
    Helena MAES
    D007B Gent Drabstraat
  • don
    16:00-18:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel
  • don
    17:00-19:00
    Mieke ANSEEUW
    D000 Gent Drabstraat

    (OV)

  • zat
    09:00-10:00
    Patrick DEBRABANDERE
    B105 Gent Poel

Filter resultaten


Eerste leerjaar
Tweede leerjaar
Derde leerjaar
Vierde leerjaar

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Afkortingen

Lessen in het rood zijn volzet

  • MCV: muzikale culturele vorming
  • GM: groepsmusiceren
  • BP: begeleidingspraktijk
  • 2.1 ed: het eerste cijfer duidt de graad aan, het 2de cijfer het leerjaar binnen die graad (hier dus graad 2 - eerste leerjaar)
  • _A, _B, _C,...: groep
  • SPG: specialisatiegraad
  • A003, B102, C008,...: lokalen in blok A, B en C in Poel 17
  • D004,...: lokaal in Drabstraat 42

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem en Drongen. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact