Woord
foto leraar

Annick 't Kint


Uurrooster 2022-2023

Vak
Dag
Uur
Locatie
  • ARRANGEREN
    woe
    14:00-15:00
    B007 Gent Poel
  • ATELIER MARKANT 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek

    Markant

  • ATELIER MARKANT 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4
    don
    10:00-12:00
    Evergem De Werkplek
  • BAROKALTVIOOL
    maa
    18:00-19:00
    D109 Gent Drabstraat
  • BAROKCELLO
    don
    20:00-21:00
    D006 Gent Drabstraat
  • BAROKVIOOL
    maa
    18:00-19:00
    D109 Gent Drabstraat
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    din
    16:15-17:55
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4
    woe
    13:20-15:00
    Evergem Belzele De Lieve

    in Belzele!

  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    15:10-16:50
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    15:10-16:50
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 kindrn
    don
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    vri
    16:00-17:40
    Evergem Sint-Franciscus
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    vri
    17:30-21:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 3.1 + 3.2 + 3.3 + 3.4 jongrn
    zat
    09:30-13:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 kindrn
    zat
    10:00-11:40
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    zat
    13:00-14:40
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    zat
    13:20-15:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    din
    16:00-17:40
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:20-15:00
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:20-15:00
    Evergem Belzele De Lieve
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    16:00-17:40
    Wondelgem BS De Regenboog
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    vri
    16:00-17:40
    Evergem Sint-Franciscus
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:40
    Evergem De Werkplek
  • BEELDATELIER INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    13:00-14:40
    Evergem Belzele De Lieve

    lessen gaan door in Belzele, locatie ter plaatse nog te bepalen.

  • BP DIAT. ACCORDEON 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    D012 Gent Drabstraat
  • BP HARP 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    15:00-16:00
    B004 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    vri
    14:30-15:30
    D003 Gent Drabstraat
  • BP SLAGWERK 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C002 Gent Poel
  • BLAZERSENSEMBLE
    zat
    10:30-12:30
    D110 Gent Drabstraat

    2u om de 14 dagen.

  • COMBO WERELDMUZIEK
    maa
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO WERELDMUZIEK
    maa
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMPOSITIE 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    13:00-14:00
    B007 Gent Poel
  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    18:00-19:00
    B007 Gent Poel
  • COMPOSITIE
    woe
    18:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • COMPOSITIE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    B007 Gent Poel
  • COMPOSITIE 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    maa
    19:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • CONTRABAS
    maa
    16:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat

    les contrabas folk & wereldmuziek - contrabas oude muziek is af te spreken met de leerkracht.

  • DANS MUSICAL 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg

    Flore Wylin

  • DANS MUSICAL 3.2 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg

    Flore Wylin

  • DANS MUSICAL 3.1 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg

    Flore Wylin

  • DANS MUSICAL 3.3 volwn
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg

    Flore Wylin

  • DANSINITIATIE 1.1 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    B005 Gent Poel

    Sam Huysmans

  • DANSINITIATIE 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B005 Gent Poel

    Sam Huysmans

  • STAGECRAFT 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel

    enkel leerlingen opera

  • DRAMA MUSICAL 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.1 volwn
    woe
    18:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • DRAMA MUSICAL 3.2 volwn
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg

    Romy Cleophas

  • DRAMALAB/SPEL 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    Gent Wispelberg

    Onderdeel van opleiding KLEINKUNST. Om de 14 dagen in samenspraak met de leerkracht aansluitend bij de andere lessen van het pakket van Daan Hafkamp.

  • FLAMENCO ENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    B101 Gent Poel
  • FLAMENCOGIT
    din
    18:00-19:00
    B101 Gent Poel
  • FLAMENCOGIT
    din
    20:00-22:00
    B101 Gent Poel
  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    les 1x per maand in afspraak met leraar

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    live geluid - opnametechniek - ondersteuning schoolprojecten - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • GELUIDSLEER 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    09:00-13:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1x per maand in blok van 4u

  • STRIJKERSENSEMBLE & CONTINUO 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:00-21:00
    D003 Gent Drabstraat

    ensemble om de 14 dagen.

  • ACCORDEONENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    D005 Gent Drabstraat

    Kajetan Kubala

  • BLOKFLUITCONSORT
    don
    18:30-20:30
    D003 Gent Drabstraat

    Antonie Schlegel

    om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht

  • BLOKFLUITCONSORT
    vri
    14:30-18:30
    D002 Gent Drabstraat

    Veronica Samyn

    om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht

  • BRASSBAND 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    woe
    19:30-22:30
    A004 Evergem Evergem
  • COMPOSERS' COMBO
    maa
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • FANFARE GOESTE MAJEUR 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    Gent Goeste Majeur

    Isolde Van der Goten

  • FANFARE WIPPELGEM 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    maa
    19:30-22:00
    Evergem Fanfare Wippelgem
  • FUSION COMBO
    woe
    21:00-22:00
    C104 Gent Poel
  • GEMENGD KOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    zat
    11:00-12:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    20:00-22:00
    (KAPEL) Gent Poel

    groot ensemble

  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn beginnners
    don
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • GITAARENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    vri
    18:00-19:00
    B009 Evergem Evergem
  • HARMONIE DE NEERSCHELDE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-22:00
    N.T.B. Gent Drabstraat
  • HARMONIE GUY DUIJCK 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    zon
    09:45-11:45
    A004 Evergem Evergem
  • IMPRO GAMES COMBO
    don
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel

    Cas Minten

  • JEUGDKOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:30-16:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    16:00-17:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    18:00-19:00
    D201 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    19:00-20:00
    D003 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    13:30-14:30
    D005 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:00-18:00
    A004 Gent Poel
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:30-18:30
    D005 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    17:30-18:30
    D201 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    woe
    18:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • KAMERMUZIEK 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    don
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    15:00-16:00
    B003 Evergem Evergem
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • MEERHANDIG KLAVIER 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    10:00-11:00
    A004 Gent Poel
  • OM KOOR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    21:00-22:00
    B105 Gent Poel
  • PIANO ORKEST 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • ROBINSON ENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    A005 Gent Poel

    Wies Minten

  • SLAGWERKENSEMBLE
    zat
    11:00-12:00
    C003 Gent Poel
  • STRIJKENSEMBLE
    woe
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • SONORES 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    zat
    09:30-12:30
    A004 Evergem Evergem
  • VOCAAL FOLKENSEMBLE
    din
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • KOOR VOX MAGO 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:30-21:30
    (KAPEL) Gent Poel
  • INL. TOT COMPOSITIE 3.1 jongrn + volwn
    maa
    16:00-17:00
    B104 Gent Poel
  • KLARINET
    vri
    10:00-12:00
    A005 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht om de 14 dagen.

  • KLEINKUNST ZANG 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    Gent Wispelberg

    Onderdeel van de opleiding KLEINKUNST. 2u les om de 14 dagen in afspraak met leerkracht.

  • MONDHARMONICA
    don
    18:00-20:00
    D000 Gent Drabstraat
  • MONDHARMONICA
    don
    21:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • MUSICAL ATELIER 4.1 volwn
    woe
    ntb ambulante les in afspraak met de leerkracht. omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance
    Gent Wispelberg

    ambulante les in afspraak met de leerkracht. omschrijving: individuele podiumexpressie & liedperformance

  • MUSICAL ATELIER 4.1 volwn
    woe
    18:00-20:00
    Gent Wispelberg

    Romy Cleophas

  • MUSICAL ATELIER 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg

    Romy Cleophas

  • MUZIEKLAB+ SCHRIJVEN 3.1 jongrn + volwn
    din
    19:00-20:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ HUP
    zat
    10:00-13:00
    B102 Gent Poel

    HUP zal dit schooljaar gegeven worden door verschillende leerkrachten en voordrachtgevers en zal bestaan uit een heel divers aanbod. Mogelijks kan dit niet altijd doorgaan op een zaterdagvoormiddag.Programma volgt snel.

  • MUZIEKLAB/MUZIEKTHEORIE S.1 + S.2
    maa
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKTHEORIE 3.1 jongrn + volwn
    din
    20:00-21:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 + 2.3 volwn
    din
    17:00-18:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Pieter Pellens)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    (KAPEL) Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Pieter Pellens)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.1 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A101 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Ninke De Roeck)

  • MUZIEKLAB+ BLAZERS 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A101 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Ninke De Roeck)

  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    12:30-13:30
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem

    alle instrumenten!

  • MUZIEKLAB+ GEMENGD 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ 3.1 volwn
    woe
    19:00-20:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ 3.2 volwn
    woe
    20:00-21:00
    Gent Wispelberg
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB+ OORTRAINING 3.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    B102 Gent Poel

    Lomme De Pauw

  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.1 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERKERS 3.1 jongrn
    vri
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERK 3.2 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    C003 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ SLAGWERKERS 3.2 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    C003 Gent Poel

    HANDYMAN

  • MUZIEKLAB+ STRIJKERS 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B005 Gent Poel

    1u GM strijkers ervoor en 1 erna.

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Karel VandeVondele)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    A005 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    A005 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Jelle Vansieleghem)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B007 Gent Poel

    tweede semester (eerste semester bij Elisa Medinilla)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B007 Gent Poel

    eerste semester (tweede semester bij Elisa Medinilla)

  • MUZIEKLAB+ TOETSEN 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB+ TOKKELS 3.1 jongrn
    don
    17:00-18:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ TOKKELS 3.2 jongrn
    don
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ ZANG 3.1 + 3.2
    woe
    16:00-17:00
    A101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ ZANGERS 3.1 + 3.2
    woe
    16:00-17:00
    A101 Gent Poel
  • OPERA ATELIER
    maa
    20:00-22:00
    (KAPEL) Gent Poel

    muzieklab+ geïntegreerd - in afspraak met de leerkracht

  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    12:00-13:00
    C003 Gent Poel

    over alle opties van muziek heen

  • WERELDPERCUSSIE
    zat
    13:00-14:00
    C003 Gent Poel
  • ROCK COMBO
    din
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4
    din
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    ook tekenkunst / onder voorbehoud van aantal leerlingen

  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    vri
    09:30-13:00
    Evergem De Werkplek
  • SCHILDERKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    vri
    13:30-17:00
    Evergem De Werkplek

    vanaf 18j

  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    13:00-16:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    19:00-22:00
    D001 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    13:00-16:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    19:00-22:00
    D001 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:30-21:30
    D001 Gent Drabstraat
  • SCHRIJVEN 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    18:45-21:45
    D001 Gent Drabstraat
  • SLAM POETRY - IMPRO 4.1 jongrn + volwn
    don
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • SPREKEN EN PRESENTEREN 4.1 + 4.2 volwn
    woe
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STEMVORMING
    maa
    16:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Annelies Van Hijfte

  • STEMVORMING
    din
    16:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Annelies Van Hijfte

  • STEMVORMING
    don
    16:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Kristina Van Duyse

  • TEKENKUNST 4.1 + 4.2 + 4.3 + 4.4 volwn
    don
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek

    vanaf 18j

  • TROMBONE/SACKBUTT
    woe
    15:00-17:00
    D104 Gent Drabstraat
  • TROMBONE/SACKBUTT
    woe
    18:30-20:30
    D007 B Gent Drabstraat
  • VIOLA DA GAMBA
    woe
    19:00-21:00
    D003 Gent Drabstraat

    om de 14 dagen

  • VIOOL/STRIJKERS
    din
    19:00-20:00
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    15:00-16:00
    C104 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    17:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • VIOOL/STRIJKERS
    woe
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • VRIJE GRAFIEK 4.1 volwn
    woe
    18:30-22:00
    Evergem De Werkplek
  • ZANG
    maa
    21:00-22:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    din
    20:00-21:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG MUSICAL 3.3
    maa
    18:00-19:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.2
    maa
    19:00-20:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2
    maa
    20:00-21:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.3
    maa
    21:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    14:00-16:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    17:00-19:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    21:00-22:00
    Gent Wispelberg
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • ZANG MUSICAL 3.2 + 3.3 + 3.4 4.2 + 4.3 + 4.4
    don
    21:00-22:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DANSINITIATIE 1.1 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    B005 Gent Poel

    Sam Huysmans

  • DANSINITIATIE 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B005 Gent Poel

    Sam Huysmans

    aansluitend muziekinitiatie (zie Domeinoverschrijdend).

  • DANSLAB 2.1 kindrn
    maa
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.1 + 2.2 volwn
    maa
    20:00-22:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.4 kindrn
    din
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB 2.3 + 2.4 volwn
    din
    20:00-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    Sarah Bostoen

  • DANSLAB 2.2
    vri
    17:00-19:00
    C001 Gent Poel

    Sarah Bostoen

  • DANSLAB 2.3 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B005 Gent Poel

    Sam Huysmans

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    C001 Gent Poel

    + donderdag

  • DANSLAB HD 4.3 jongrn
    woe
    16:30-18:30
    C001 Gent Poel

    + donderdag

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    don
    17:00-19:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB HD 4.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    Gent Sporthal HoGent

    + woensdag

  • DANSLAB HD 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    19:30-21:30
    C001 Gent Poel

    + maandag

  • DANSLAB JAZZ 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:30-17:00
    Gent Sporthal HoGent

    Flore Wylin

  • DANSLAB JAZZ 3.1 + 3.2 + 3.3
    vri
    19:30-22:00
    Gent Sporthal HoGent
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    maa
    17:00-19:00
    Gent Sporthal HoGent

    + zaterdag

  • DANSLAB KD 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-21:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 3.1 jongrn
    woe
    14:00-16:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    18:30-20:30
    C001 Gent Poel

    creërend

  • DANSLAB KD 4.3 volwn
    don
    19:00-20:30
    Gent Sporthal HoGent

    + Specialisatie + vrijdag van 20u30 tot 22u

  • DANSLAB KD 4.3
    don
    20:30-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    + vrijdag

  • DANSLAB KD 4.3
    vri
    19:00-20:30
    Gent Sporthal HoGent

    + donderdag

  • DANSLAB KD 4.3 volwn
    vri
    20:30-22:00
    Gent Sporthal HoGent

    creërend + donderdag van 20u30 tot 22u

  • DANSLAB KD 3.2 jongrn
    zat
    09:00-11:30
    C001 Gent Poel
  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    11:30-12:30
    C001 Gent Poel

    + maandag

  • DANSLAB KD 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    12:30-13:30
    C001 Gent Poel

    + woensdag creërend

  • KLEUTERDANS kindrn
    zat
    10:00-11:00
    Gent Wispelberg

    enkel voor 4- en 5-jarigen

  • ACCORDEON
    maa
    14:30-17:30
    D000 Gent Drabstraat

    Kaspar Uljas

  • ACCORDEON
    maa
    17:00-20:00
    B003 Gent Poel
  • ACCORDEON
    maa
    18:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat

    Kaspar Uljas

  • ACCORDEON
    din
    16:30-18:30
    A004 Evergem Evergem
  • ACCORDEON
    din
    17:00-19:00
    D000 Gent Drabstraat

    Kajetan Kubala

  • ACCORDEON
    din
    20:00-21:00
    D005 Gent Drabstraat

    Kajetan Kubala

  • ALTVIOOL
    woe
    15:30-17:30
    D101 Gent Drabstraat
  • BANDONEON
    din
    13:00-17:00
    (KAPEL) Gent Poel

    les op de 14 dagen, afspraak met leerkracht

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    din
    16:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    14:00-17:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    woe
    19:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    don
    15:00-18:00
    D007 A Gent Drabstraat

    + contrabas JPR

  • BASGITAAR & CONTRABAS
    don
    19:00-21:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • BASGITAAR & CONTRABAS
    zat
    09:00-13:00
    D007 A Gent Drabstraat

    ook contrabas JPR

  • BASTUBA
    din
    17:00-18:00
    D012 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    din
    18:00-19:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:30-19:30
    Evergem Evergem
  • BP GITAAR
    din
    19:00-20:00
    D103 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • BP GITAAR
    woe
    17:30-18:30
    Drongen Drongen
  • BP GITAAR
    woe
    18:30-19:30
    D201 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    19:00-20:00
    D103 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    woe
    19:30-20:30
    Drongen Drongen
  • BP GITAAR
    don
    20:00-21:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    D202 Gent Drabstraat
  • BP GITAAR 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN
    maa
    17:00-22:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    maa
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    din
    16:00-20:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    din
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    woe
    12:30-17:30
    B006B Drongen Drongen
  • BP TOETSEN
    woe
    13:00-17:00
    D004 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • BP TOETSEN
    woe
    15:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN
    woe
    18:00-21:00
    B006B Drongen Drongen
  • BP TOETSEN 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    19:00-20:00
    A101 Gent Poel
  • BP TOETSEN
    woe
    21:00-22:00
    B006B Drongen Drongen

    Gerolfuskerk Drongen

  • BP TOETSEN
    don
    17:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    vri
    16:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • BP TOETSEN
    zat
    09:30-10:30
    B003 Evergem Evergem
  • BP TOETSEN
    zat
    12:00-13:00
    A004 Evergem Evergem
  • BLOKFLUIT
    din
    15:00-19:00
    D001 Gent Drabstraat

    Veronica Samyn

  • BLOKFLUIT
    din
    19:00-20:00
    D012 Gent Drabstraat

    Veronica Samyn

    om de 14 dagen - afspraak met de leerkracht

  • BLOKFLUIT
    don
    10:00-13:00
    D003 Gent Drabstraat

    Antonie Schlegel

  • BLOKFLUIT
    don
    14:00-16:00
    D003 Gent Drabstraat

    Antonie Schlegel

  • BLOKFLUIT
    don
    16:30-18:30
    D003 Gent Drabstraat

    Antonie Schlegel

  • BLOKFLUIT
    vri
    13:00-14:00
    D002 Gent Drabstraat

    Veronica Samyn

    om de 14 dagen, afspreken met de leerkracht

  • CELLO
    maa
    16:00-20:00
    D005 Gent Drabstraat
  • CELLO
    din
    16:00-19:00
    D005 Gent Drabstraat
  • CELLO
    din
    19:00-21:00
    D000 Gent Drabstraat
  • CELLO
    woe
    13:00-14:00
    B005 Gent Poel
  • CELLO
    woe
    17:00-19:00
    D007 A Gent Drabstraat
  • CELLO
    woe
    19:00-20:00
    D011 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    16:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    zat
    09:00-14:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CELLO
    don
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat
  • CONTRABAS
    woe
    17:00-18:00
    B003 Gent Poel
  • CORNETTO
    zat
    09:30-10:30
    D110 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    13:30-17:30
    D012 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    18:00-19:00
    D012 Gent Drabstraat
  • DIAT ACCORDEON
    woe
    20:00-21:00
    D012 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    13:00-15:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    16:00-17:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOEDELZAK
    woe
    20:00-22:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    din
    15:45-16:45
    Sleidinge VBS Sleidinge

    Kinderen van het 1e en 2e leerjaar. We starten een klasje op bij minimum 10 à 12 leerlingen.

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    12:30-13:30
    Gent De Lotus

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    13:00-14:00
    Gent JPS Acacia-Feniks

    Karen Goossens

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    14:00-15:00
    Drongen Drongen

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    woe
    15:00-16:00
    Drongen Drongen
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    15:30-16:30
    Gent Dokata

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    16:00-17:00
    B008 Gent Poel
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2
    don
    16:00-17:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    don
    17:00-18:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    vri
    15:45-16:45
    Gent De Mozaïek

    Groep minimaal en maximaal 15 leerlingen kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    09:00-10:00
    A005 Gent Poel

    Ninke De Roeck

    aansluitend aan dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    A005 Gent Poel

    Ninke De Roeck

    aansluitend op dansinitiatie. voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    10:00-11:00
    B011 Evergem Evergem

    voorwaarde minimaal 15 leerlingen!! uiterst maximum 18. enkel kinderen 1e & 2e leerjaar

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn
    zat
    11:00-12:00
    A005 Gent Poel

    Ninke De Roeck

  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn _A
    maa
    15:45-16:45
    Oostakker De Vogelzang
  • DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 + 1.2 kindrn _B
    maa
    16:45-17:45
    Oostakker De Vogelzang
  • DRAAILIER
    din
    19:00-21:00
    D111 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    15:00-16:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    maa
    18:00-19:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    16:00-17:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    18:00-19:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    din
    20:00-21:00
    D009 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    woe
    13:00-14:00
    Drongen Drongen
  • DWARSFLUIT
    woe
    15:00-17:00
    A004 Evergem Evergem
  • DWARSFLUIT
    woe
    16:00-18:00
    D006 Gent Drabstraat
  • DWARSFLUIT
    woe
    18:00-19:00
    Drongen Drongen
  • DWARSFLUIT
    woe
    19:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • DWARSFLUIT
    woe
    21:00-22:00
    C002 Gent Poel
  • FAGOT
    don
    16:00-18:00
    Evergem Evergem
  • FAGOT
    don
    18:30-19:30
    B101 Gent Poel
  • FOLKGITAAR
    din
    16:00-19:00
    D203 Gent Drabstraat
  • FOLKGITAAR
    din
    20:00-21:00
    D203 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    din
    17:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    din
    20:00-22:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKVIOOL
    zat
    10:00-13:00
    B002 Gent Poel
  • FOLKZANG
    din
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • FOLKZANG
    din
    20:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • GITAAR
    maa
    10:00-13:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    15:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    17:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    20:00-21:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    10:00-13:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    15:00-18:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR kindrn
    din
    15:30-18:30
    C004 Evergem Evergem
  • GITAAR
    din
    16:00-18:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    16:00-20:00
    D115 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    16:00-21:00
    D108 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    18:00-19:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:00-20:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    19:30-21:30
    Evergem Evergem
  • GITAAR
    din
    20:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    din
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • GITAAR
    woe
    12:30-17:30
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    12:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • GITAAR
    woe
    13:00-17:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    14:00-17:00
    C005 Evergem Evergem
  • GITAAR
    woe
    14:00-20:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    14:00-17:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    15:30-18:30
    Oostakker De Vogelzang
  • GITAAR
    woe
    16:00-19:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    17:30-20:30
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    18:30-19:30
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    woe
    19:30-20:30
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    20:00-22:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    15:00-17:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-19:00
    D112 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-21:00
    D103 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    16:00-21:00
    D201 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    don
    21:00-22:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    vri
    16:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • GITAAR
    vri
    19:00-20:00
    B009 Evergem Evergem
  • GITAAR
    zat
    09:00-12:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    16:00-21:00
    D203 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    maa
    16:00-20:00
    D202 Gent Drabstraat
  • GITAAR
    woe
    13:30-17:30
    Drongen Drongen
  • GITAAR
    don
    17:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • COMBO jongrn
    maa
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    17:00-18:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    din
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel

    jongeren +15j

  • COMBO
    din
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    din
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    din
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    din
    20:00-22:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    woe
    18:00-19:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    18:00-19:00
    C002 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    woe
    20:00-21:00
    C002 Gent Poel
  • COMBO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    don
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    don
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel

    Cas Minten

  • COMBO volwn
    don
    20:00-21:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO
    don
    20:00-21:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO volwn
    don
    21:00-22:00
    C003 Gent Poel
  • COMBO
    maa
    18:00-19:00
    C003 Gent Poel
  • BIG BAND
    don
    20:00-22:00
    C002 Gent Poel
  • BIG BAND
    zat
    11:00-13:00
    C002 Gent Poel

    big band 2

  • BLAZERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • BLAZERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    17:00-19:00
    A004 Evergem Evergem

    GEJO (Groot-Evergems Jeugdorkest)

  • FOLKENSEMBLE jongrn + volwn halfgevorderden
    din
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat
  • FOLKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    din
    19:00-20:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • FOLKENSEMBLE jongrn + volwn beginnners
    woe
    15:00-16:00
    D111 Gent Drabstraat
  • FOLKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn gevorderden
    woe
    19:00-20:00
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    maa
    17:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    15:30-16:30
    B010 Evergem Evergem
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    din
    17:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:30-19:30
    B009 Evergem Evergem
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    19:00-20:00
    D009 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    12:30-13:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang

    aansluitend les muzieklab+

  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    14:00-15:00
    Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    15:00-16:00
    B006B Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    15:30-16:30
    D005 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    16:00-17:00
    Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    17:00-18:00
    Drongen Drongen
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3
    woe
    19:00-20:00
    D108 Gent Drabstraat
  • GEMENGD ENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    D000 Gent Drabstraat
  • HARPENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    17:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • HARPENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    don
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel

    Rode Zaal

  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    maa
    19:00-21:00
    D110 Gent Drabstraat
  • LIEDBEGELEIDING 4.1 + 4.2 + 4.3 S.1 + S.2 + S.3
    din
    15:00-16:00
    D110 Gent Drabstraat
  • COMBO RITMESECTIE
    maa
    19:00-20:00
    C104 Gent Poel
  • COMBO RITMESECTIE
    don
    21:00-22:00
    C104 Gent Poel

    Cas Minten

  • SAXENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel
  • SAXENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:30-19:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXENSEMBLE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    20:30-21:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat

    Wies Minten

  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    18:00-19:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    din
    20:00-21:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    17:30-18:30
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERKENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn + volwn
    woe
    18:30-19:30
    Slagwerklokaal Evergem Evergem
  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 beginnners
    don
    18:00-19:00
    A005 Gent Poel

    + jongeren

  • SOUNDPAINTING 4.1 + 4.2 + 4.3 gevorderden
    don
    19:00-20:00
    A005 Gent Poel
  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn beginnners
    maa
    19:00-20:00
    D006 Gent Drabstraat

    sluit aan bij Muzieklab #2 'Good Practice'

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn gevorderden
    maa
    20:00-21:00
    D006 Gent Drabstraat

    sluit aan bij Muzieklab #1 'Tonaal Gereedschap'

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    B005 Gent Poel

    sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers

  • STRIJKERSENSEMBLE 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel

    sluit aan bij Muzieklab+ Strijkers

  • COMBO VOCAAL
    din
    19:00-20:00
    D104 Gent Drabstraat
  • COMBO VOCAAL
    woe
    19:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • TANGO ENSEMBLE
    din
    17:00-19:00
    (KAPEL) Gent Poel

    les om de 14 dagen in afspraak met de leerkracht

  • HARP
    din
    14:00-15:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    16:00-17:00
    B004 Gent Poel
  • HARP
    din
    18:00-19:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    din
    20:00-21:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    don
    15:00-17:00
    B003 Gent Poel
  • HARP
    don
    18:00-21:00
    B003 Gent Poel
  • HOBO
    don
    14:30-18:30
    D101 Gent Drabstraat
  • HOORN
    maa
    16:00-20:00
    D012 Gent Drabstraat
  • KELTISCHE HARP
    din
    19:00-20:00
    B003 Gent Poel
  • KLARINET
    maa
    16:30-18:30
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    din
    16:45-18:45
    B012 Evergem Evergem
  • KLARINET
    din
    19:30-21:30
    D100 Gent Drabstraat
  • KLARINET
    zat
    09:00-11:00
    B006B Drongen Drongen
  • KLAVECIMBEL
    vri
    15:30-17:30
    D003 Gent Drabstraat
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    10:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    16:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-20:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    din
    18:00-20:00
    B105 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    10:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • KOORDIRECTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    09:00-11:00
    D007 B Gent Drabstraat
  • KOPER
    maa
    18:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat
  • KOPER
    maa
    19:00-21:00
    D109 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    din
    16:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    14:00-18:00
    D007 B Gent Drabstraat

    ook saxhoorn

  • KOPER
    woe
    14:00-15:00
    D009 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    14:30-15:30
    Oostakker De Vogelzang
  • KOPER
    woe
    15:00-21:00
    D010 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    woe
    18:30-19:30
    A004 Evergem Evergem
  • KOPER
    don
    15:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • KOPER
    don
    16:00-19:00
    D011 Gent Drabstraat
  • KOPER
    don
    16:00-20:00
    D111 Gent Drabstraat
  • KOPER
    vri
    10:00-12:00
    B002 Gent Poel
  • KOPER
    vri
    15:00-17:00
    Evergem Evergem
  • KOPER
    vri
    16:00-20:00
    Drongen Drongen
  • KOPER
    zat
    10:00-11:00
    C002 Gent Poel
  • KOPER
    zat
    13:00-14:00
    C002 Gent Poel
  • KOPER
    maa
    16:00-18:00
    D011 Gent Drabstraat
  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    maa
    11:00-18:00
    B008 Gent Poel

    op afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    maa
    16:00-18:00
    D105 Gent Drabstraat

    lessen in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    din
    13:00-16:00
    B007 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    woe
    ntb in afspraak met de leerkracht
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    woe
    09:30-10:00
    B104 Gent Poel

    lessen in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    woe
    10:00-15:00
    B008 Gent Poel

    lessen nog te bepalen -les op afspraak - uurrooster kan nog wijzigen!

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    woe
    12:30-13:30
    B104 Gent Poel

    op afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    woe
    15:00-17:30
    B104 Gent Poel

    op afspraak

  • MUZIEK OP MAAT
    woe
    15:30-16:00
    D006 Gent Drabstraat

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    don
    14:45-15:15
    B007 Gent Poel
  • MUZIEK OP MAAT
    don
    16:30-17:30
    Gent Dokata

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT
    vri
    16:45-17:45
    Gent De Mozaïek

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEK OP MAAT jongrn + volwn
    zat
    ntb in afspraak met de leerkracht
    B008 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    18:00-20:00
    B008 Gent Poel

    DEEL 1

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    maa
    20:00-22:00
    B008 Gent Poel

    DEEL 2

  • MUZIEKGESCHIEDENIS
    woe
    20:00-22:00
    B008 Gent Poel

    Interesse? Gelieve de leerkracht te contacteren!

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    maa
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    les 2x per maand in afspraak met leraar

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    vri
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zat
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    13:30-17:30
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKPRODUCTIE 4.1 + 4.2 + 4.3
    zon
    18:00-22:00
    B004 Gent Poel

    in afspraak met de leerkracht - 1 x per maand in blok van 4u

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent JPS Acacia-Feniks

    José Vindel

  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Sleidinge VBS Sleidinge

    ook voor leerlingen van GBS Lievegem - Eeksken

  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    maa
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    maa
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    maa
    18:30-20:30
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    maa
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    maa
    19:00-21:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    din
    16:00-18:00
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    din
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    din
    16:15-18:15
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    din
    16:45-18:45
    Sleidinge VBS Sleidinge

    ook voor leerlingen van GBS Lievegem - Eeksken

  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    din
    18:00-20:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    din
    18:00-20:00
    B102 Gent Poel

    lessen starten vanaf 13/9

  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    din
    19:00-21:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    din
    20:00-22:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    10:00-12:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    woe
    10:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    12:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    12:45-14:45
    Sleidinge VBS Sleidinge
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    14:00-16:00
    Gent JPS Acacia-Feniks

    José Vindel

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    14:00-16:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    14:00-16:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    Gent De Lotus
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    16:00-18:00
    Gent JPS Acacia-Feniks

    José Vindel

  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 jongrn
    woe
    17:00-19:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B102 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    woe
    19:00-21:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 volwn
    woe
    20:00-22:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    don
    15:30-17:30
    Gent Dokata

    Lomme De Pauw

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    don
    16:00-18:00
    Mariakerke (Gent) BS De Wijze Eik

    Locatie Eeklostraat

  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    don
    16:15-18:15
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    don
    16:30-18:30
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    don
    19:00-21:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    don
    19:30-21:30
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    vri
    16:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    vri
    16:30-18:30
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    zat
    09:00-11:00
    B101 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    Drongen Drongen

    GRAADSKLAS

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    zat
    09:00-11:00
    B007 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B004 Evergem Evergem
  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    zat
    11:00-13:00
    B006B Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 volwn
    zat
    11:00-13:00
    B105 Gent Poel
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    din
    16:00-18:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    Drongen Drongen
  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    13:00-15:00
    B105 Gent Poel

    Lore Bamps

    Vervanging vanaf 07/12

  • MUZIEKLAB 2.3 kindrn
    woe
    15:00-17:00
    B105 Gent Poel

    Lore Bamps

    Vervanging vanaf 07/12

  • MUZIEKLAB 2.4 kindrn
    woe
    17:00-19:00
    B105 Gent Poel

    Lore Bamps

  • MUZIEKLAB 2.2 volwn
    woe
    19:30-21:30
    B105 Gent Poel

    José Vindel

  • MUZIEKLAB 2.3 + 2.4 kindrn
    don
    16:15-18:15
    Gent MS Voskenslaan
  • MUZIEKLAB 2.1 + 2.2 kindrn
    vri
    15:45-17:45
    Gent De Mozaïek

    José Vindel

  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn _A
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB 2.1 kindrn _B
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    maa
    18:00-19:00
    B007 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    maa
    18:00-18:30
    B105 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    woe
    13:30-14:00
    B102 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 jongrn + volwn
    woe
    16:00-16:30
    B102 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4
    vri
    16:00-16:30
    B104 Gent Poel

    steeds via afspraak met de zorgcoördinator: zorgcoordinator@muziek-academie.be

  • MUZIEKLAB REMED 2.4 kindrn
    zat
    11:00-11:30
    Drongen Drongen

    remediëring en ondersteuning 2.4

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel

    Tonaal Gereedschap (1ste en 2de trimester) + Scherpzinnig (3de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    B104 Gent Poel

    Good Practice (1ste en 2de trimester)

  • MUZIEKLAB+
    din
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.1 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.3 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3
    woe
    18:00-19:00
    D111 Gent Drabstraat
  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    B007 Gent Poel

    Bouwkit (1ste trimester) + Vrij Spel (2de en 3de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    D111 Gent Drabstraat

    Bouwkit (2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    A101 Gent Poel

    Alejandro Cegarra

    Kleurstudie (2de trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    A101 Gent Poel

    Alejandro Cegarra

    Scherpzinnig (1ste trimester)

  • MUZIEKLAB+ 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    B102 Gent Poel

    Kleurstudie (1ste trimester)

  • MUZIEKLAB+ BASIS 3.1 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B104 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ BASIS 3.1 volwn
    don
    20:00-21:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ LUISTEREN 3.2 + 3.3 volwn
    don
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ PRAKTISCH MET THEORIE 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ PRAKTISCH MET THEORIE 3.2 + 3.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ RITME 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    woe
    18:00-19:00
    B008 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ RITME 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    don
    18:00-19:00
    C002 Gent Poel
  • MUZIEKLAB+ THEORIE 3.2 + 3.3 jongrn + volwn
    woe
    19:00-20:00
    B104 Gent Poel
  • NATUURTROMPET
    woe
    16:00-18:00
    D009 Gent Drabstraat
  • ORGEL
    woe
    19:00-21:00
    B006B Drongen Drongen

    Gerolfuskerk - Drongen

  • ORGEL
    din
    18:00-19:00
    (KAPEL) Gent Poel

    locatie in afspraak met de leerkracht

  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    15:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-20:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    16:00-17:00
    C104 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    19:00-21:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    19:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    maa
    20:00-21:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    20:00-22:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    15:00-21:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    din
    15:00-17:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-22:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    din
    16:00-20:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    din
    16:00-21:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    din
    17:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    din
    17:15-21:15
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    11:00-12:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    11:00-12:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    11:30-14:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    woe
    13:00-18:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    13:00-15:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-14:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-17:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-16:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:30-17:30
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    14:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    woe
    15:00-16:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    15:00-17:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    15:30-18:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    woe
    16:00-17:00
    B009 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    16:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    17:00-18:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    17:00-18:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    18:00-21:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-19:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    18:00-19:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    18:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    18:30-20:30
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    19:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    20:00-22:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    woe
    20:00-22:00
    A101 Gent Poel
  • PIANO
    don
    14:00-15:00
    A005 Gent Poel

    Louis Eeckhout

  • PIANO
    don
    15:00-20:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    don
    15:00-19:00
    A101 Gent Poel

    Alejandro Cegarra

  • PIANO
    don
    15:00-17:00
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    15:30-17:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    don
    16:00-18:00
    A005 Gent Poel

    Louis Eeckhout

  • PIANO
    don
    16:00-19:00
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    16:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    don
    16:00-18:00
    D005 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    18:15-19:15
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    don
    19:00-22:00
    D005 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    19:30-21:30
    D110 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    19:30-21:30
    D108 Gent Drabstraat
  • PIANO
    don
    21:00-22:00
    B002 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    14:00-19:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-18:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    vri
    15:00-19:00
    B002 Gent Poel

    Lucie De Ley

  • PIANO
    vri
    16:00-19:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    vri
    19:00-20:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    08:00-14:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    zat
    08:30-09:30
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    zat
    09:00-10:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    zat
    09:00-14:00
    B010 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    09:00-13:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO kindrn
    zat
    09:30-11:30
    Oostakker De Vogelzang
  • PIANO
    zat
    10:00-14:00
    A101 Gent Poel

    Lucie De Ley

  • PIANO
    zat
    10:30-11:30
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    11:00-14:00
    A004 Gent Poel
  • PIANO
    zat
    12:00-14:00
    B003 Evergem Evergem
  • PIANO
    zat
    13:30-14:30
    B006B Drongen Drongen
  • PIANO
    maa
    15:00-22:00
    A003 Gent Poel
  • PIANO
    maa
    16:00-21:00
    A101 Gent Poel

    Maria Rjabynina

  • PIANO
    maa
    21:00-22:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    din
    15:00-19:00
    D003 Gent Drabstraat
  • PIANO
    din
    20:00-22:00
    A005 Gent Poel
  • PIANO
    woe
    13:00-19:00
    B010 Evergem Evergem

    Taha Posman

  • PIANO
    woe
    14:00-15:00
    Evergem Evergem
  • PIANO
    woe
    16:00-18:00
    D110 Gent Drabstraat

    Lomme De Pauw

  • PIANO
    don
    15:30-21:30
    A004 Gent Poel

    Matthias De Smet

  • PIANO
    don
    16:00-20:00
    Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    maa
    16:00-21:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    maa
    16:00-22:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    14:00-18:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    16:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • SAXOFOON
    din
    17:00-20:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    din
    19:00-21:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    12:00-16:00
    B006B Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    woe
    14:00-18:00
    B006B Drongen Drongen
  • SAXOFOON
    woe
    15:00-18:00
    D117 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    18:00-21:00
    D101 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    woe
    19:30-20:30
    D006 Gent Drabstraat
  • SAXOFOON
    don
    16:00-18:00
    D104 Gent Drabstraat

    Wies Minten

  • SAXOFOON
    don
    19:00-20:00
    D104 Gent Drabstraat

    Wies Minten

  • SAXOFOON
    don
    20:00-21:00
    D117 Gent Drabstraat

    Cas Minten

  • SAXOFOON
    woe
    18:00-22:00
    D117 Gent Drabstraat

    Divo Rojas Pavez

  • SAXOFOON
    zat
    09:00-13:00
    D101 Gent Drabstraat

    Lars Van Keymeulen

  • SAXOFOON
    zat
    10:00-12:00
    D117 Gent Drabstraat

    Divo Rojas Pavez

  • SLAGWERK
    maa
    14:30-19:30
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    maa
    15:00-22:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    15:00-18:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    19:00-22:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    din
    19:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    din
    21:00-22:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-15:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-17:00
    B006B Drongen Drongen
  • SLAGWERK
    woe
    13:00-16:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    woe
    16:30-17:30
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    woe
    18:00-20:00
    Studio 4 Evergem Evergem
  • SLAGWERK
    don
    15:00-20:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK kindrn
    don
    15:30-19:30
    Oostakker De Vogelzang
  • SLAGWERK
    vri
    15:00-18:00
    D010 Gent Drabstraat
  • SLAGWERK
    vri
    16:00-17:00
    C002 Gent Poel
  • SLAGWERK
    vri
    18:00-20:00
    C002 Gent Poel
  • SONGWRITING 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    18:00-19:00
    B004 Gent Poel
  • SONGWRITING 4.1 + 4.2 + 4.3
    din
    21:00-22:00
    B004 Gent Poel
  • TROMBONE
    woe
    15:00-17:00
    D104 Gent Drabstraat
  • TROMBONE
    woe
    18:30-20:30
    D007 B Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    14:00-19:00
    D006 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    maa
    14:00-18:00
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    15:30-18:30
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    16:00-20:00
    D114 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    din
    16:30-17:30
    B010 Evergem Evergem
  • VIOOL
    din
    17:30-18:30
    B009 Evergem Evergem
  • VIOOL
    din
    19:30-20:30
    Evergem Evergem
  • VIOOL
    din
    20:00-22:00
    D003 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    12:30-17:30
    D109 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    14:30-15:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    16:30-17:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    woe
    17:00-20:00
    B006B Drongen Drongen
  • VIOOL
    woe
    18:30-19:30
    D005 Gent Drabstraat
  • VIOOL
    zat
    08:30-12:30
    B006B Drongen Drongen
  • VIOOL/ALTVIOOL kindrn
    maa
    16:00-18:00
    Oostakker De Vogelzang
  • ZANG
    maa
    10:30-11:30
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    maa
    17:00-20:00
    (KAPEL) Gent Poel
  • ZANG
    maa
    17:00-18:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    maa
    21:00-22:00
    B102 Gent Poel
  • ZANG
    din
    16:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG
    din
    16:00-19:00
    D104 Gent Drabstraat
  • ZANG
    din
    20:00-21:00
    D104 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    10:00-12:00
    B104 Gent Poel
  • ZANG
    woe
    13:30-15:30
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    13:30-15:30
    D006 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    15:00-20:00
    D105 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    17:00-22:00
    D000 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    18:00-19:00
    D110 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    18:00-20:00
    D109 Gent Drabstraat
  • ZANG
    woe
    20:00-21:00
    D110 Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    09:00-11:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG
    don
    16:00-22:00
    D105 Gent Drabstraat

    jazz/latin

  • ZANG
    don
    16:00-19:00
    B105 Gent Poel
  • ZANG
    zat
    11:00-12:00
    B101 Gent Poel
  • ZANG
    maa
    15:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Annelies Van Hijfte

  • ZANG
    din
    11:00-12:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Annelies Van Hijfte

  • ZANG
    din
    14:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Annelies Van Hijfte

  • ZANG
    woe
    17:00-18:00
    D108 Gent Drabstraat
  • ZANG
    don
    14:00-22:00
    D007 B Gent Drabstraat

    Kristina Van Duyse

  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    don
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    don
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    18:00-19:00
    Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    vri
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    13:00-14:00
    B006B Drongen Drongen

    jongeren 4de, 5de en 6de middelbaar.

  • DRAMALAB 4.1 + 4.2 + 4.3
    don
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 jongrn
    din
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    14:00-15:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • DRAMASTUDIO 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel

    Freek De Craecker

  • DRAMASTUDIO 3.1
    vri
    18:00-19:00
    Evergem Evergem
  • DRAMASTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    10:00-11:00
    B006B Drongen Drongen

    jongeren middelbaar

  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    16:00-17:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 jongrn
    maa
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 jongrn
    din
    17:00-18:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    din
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    13:00-14:00
    D002 Gent Drabstraat
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    woe
    15:00-16:00
    D002 Gent Drabstraat

    jongeren

  • SPELTHEATER 3.1 + 3.2 jongrn
    woe
    16:00-17:00
    C006 Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    21:00-22:00
    B005 Gent Poel

    Freek De Craecker

  • SPELTHEATER 3.1
    vri
    17:00-18:00
    Evergem Evergem
  • SPELTHEATER 3.1 jongrn
    zat
    09:00-10:00
    Drongen Drongen
  • SPELTHEATER 3.2 + 3.3 jongrn
    zat
    11:00-12:00
    B006B Drongen Drongen
  • SPREKEN EN VERTELLEN 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    B005 Gent Poel

    Freek De Craecker

  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    maa
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat
  • STORYTELLING 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    21:00-22:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.1 jongrn
    din
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    18:00-19:00
    D002 Gent Drabstraat
  • THEATER 4.2 + 4.3 jongrn
    woe
    18:00-19:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.3 jongrn
    woe
    20:00-21:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 jongrn
    don
    17:00-18:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 jongrn
    don
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.2 jongrn
    vri
    19:00-20:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.2 jongrn
    vri
    21:00-22:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 + 4.2 + 4.3 jongrn
    zat
    12:00-13:00
    A004 Evergem Evergem
  • THEATER 4.1 jongrn
    din
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat

    Remediëring woord in afspraak met de leerkracht

  • VERTEL-STEMREGIE 4.1 + 4.2 + 4.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    D002 Gent Drabstraat
  • VERTEL-STEMREGIE 4.1 + 4.2 jongrn
    zat
    12:00-13:00
    Drongen Drongen

    jongeren 4de, 5de en 6de middelbaar.

  • VERTEL-STEMREGIE 4.3 jongrn
    zat
    14:00-15:00
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    maa
    16:00-17:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    maa
    17:00-18:00
    B005 Gent Poel
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 + 2.3 + 2.4 kindrn
    din
    16:15-18:15
    Gent De Mozaïek
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    12:40-13:40
    Gent De Muze
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    13:40-14:40
    Gent De Muze
  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    15:00-16:00
    C006 Evergem Evergem

    kinderen

  • WOORDATELIER 2.1 + 2.2 kindrn
    woe
    15:15-16:15
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4 kindrn
    woe
    16:15-17:15
    Drongen Drongen
  • WOORDATELIER 2.3 + 2.4
    vri
    16:00-17:00
    Evergem Evergem
  • WOORDSTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    woe
    19:00-20:00
    B005 Gent Poel

    Freek De Craecker

  • WOORDSTUDIO 3.1 + 3.2 + 3.3 volwn
    don
    20:00-21:00
    D002 Gent Drabstraat

Deeltijds kunstonderwijs in het hartje van Gent, met afdelingen in Evergem, Drongen en Oostakker. Wij bieden opleidingen in muziek, woord, dans en beeld.

academie gent

Contact

Ondernemingsnummer & BTW

  • RPR Gent - 0267 383 270
  • BTW BE267 383 270